• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Ümit Metal ( Bağcılar Demir Doğrama)

Sektör :

Yetkili Kişi :

Ümit Özata

Evlerimiz, işyerlerimiz ve ortak kullanım alanlarında olası kötü niyetli kişilere karşı güvenlik önlemi almak için, yüksek katlı yerlerde kaza risklerini minimum seviyeye düşürmek için ve de estetik anlamda dekorasyonun sağlanmasında bu ürünlerden yararlanmaktayız. İşte bu yüzden demir doğrama işlemi büyük ve güçlü bir sektör olarak karşımıza çıkmaktadır. Bizlerde Ümit Metal ( Bağcılar Demir Doğrama ) olarak sizlere bu konuda profesyonel hizmetler vermekteyiz.

Bizlerde Ümit Metal ( Bağcılar Demir Doğrama ) olarak İstanbul ilinin Bağcılar ilçesinde yer alan işletmemizde sizlere bu konuda profesyonel destekler vermekteyiz. Kurulmuş olduğumuz günden buyan verdiğimiz kaliteli, sağlam, profesyonel ve müşteri memnuniyet odaklı hizmetler neticesinde İstanbul ferforje ve metal dekorasyon alanında halkımız tarafından tercih edilen önemli bir kurum haline gelmiş bulunmaktayız. Gelinen bu konumu korumak ve geliştirerek daha yüksek standartlı hizmetler vermek adına bizler sizlere gerekli olan çaba ve emeği göstermekteyiz.

İşletmemizde balkon korkuluk sistemleri, cam korkuluk sistemleri, dış metal kapı işlemleri, panjur yapım işlemleri, garaj kapısı yapım işlemleri, metal gövdeli hatlara ait çatı işlemleri gibi birçok alanda sizlere hizmetler sunmaktayız. Bu hizmetleri sizlere sunarken en kaliteli, en sağlam metalleri tercih etmekte ve bu doğrultuda hizmetler vermekteyiz. Profesyonel hizmet sağlayan ustalarımız ve diğer çalışan kadro arkadaşlarımız ile sizlere yüksek güvenlikli kaliteli hizmetler vermekteyiz. Gönül rahatlığı ile bizlerden hizmet alabilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR