• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Umut Marin

Adres :

Aydıntepe Mahallesi Eroğlu Sokak No: 20/a Tuzla/istanbul İstanbul » Tuzla

Sektör :

Yetkili Kişi :

Umut Şengün

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

umutsengun23@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (532) 731 55 25

Whatsapp 2:

0 (534) 889 19 74

Whatsapp 3:

0 (532) 731 55 25

Oto Servis ve Tamirhane sektörde her zaman adımızı duyurmaya devam ediyor en iyi olarak hizmet vermekten mutluluk duyuyor daha iyisini hedeflemekten hiçbir zaman vazgeçmeyerek kendimizi geliştirip değiştirmekten keyif alıyoruz. Son teknoloji ürünleri takip ediyor en iyi hizmet için gelişmenin vazgeçilmez olduğunu bilerek hareket ediyoruz.

En üst seviyede hizmet verebilmek için çalıştığımız firmaları özenle seçiyor ve dünyaca ünlü en iyilerle çalışıyor sizlerin güvenini bu şekilde kazanıyoruz. Müşteri memnuniyetini ön planda tutan politikamız ile her zaman en iyi hizmeti vermeyi amaçlıyor, sizin memnuniyetiniz ile kendimizle gurur duyuyoruz. Sizleri mutlu gördükçe işimize daha büyük bir aşk ile bağlanıyor bu aşk ile beklentilerinizi karşılamaktan her geçen gün daha fazla keyif alıyoruz.

En kaliteli ürünleri sizlere sunarak ürünlerimizdeki kaliteyi hizmetimize taşıyoruz. Her zaman güven veren işler yaparak çok daha fazlasını hedefliyoruz. İşinin ehli ustalar ile birlikte çalışıyor onların tecrübeleri ile iyi hizmet anlayışınızı en iyiye taşımanın mutluluğunu yaşıyoruz. Sizlerin her zaman en kaliteli ve iyi hizmete layık olduğunuzu biliyor bunu karşılamak için çalışmaya ara vermeden kendimizi tazelemeye devam ediyoruz.

Sizde her zaman en kaliteli, hızlı ve üst düzey hizmetten en uygun fiyatlarla yararlanmak istiyorsanız önce bize uğrayın. Profesyonel ve güler yüzlü ekibimiz ile her zaman gözünüz arkada kalmadan yola çıkacağınız bir hizmet sunmaktan mutluluk duyuyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR