• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Umut Yolu Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi

Adres :

Çamlık Mah.1863.cadde No: 18 Altındağankara Ankara » Altındağ

Sektör :

Yetkili Kişi :

Erhan Öktem

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

umutyolu-ozelegitim@hotmail.com

Whatsapp 1:

0 (541) 312 22 64

Whatsapp 2:

0 (541) 312 22 64

Umut Yolu Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi

ÖZEL UMUT YOLU ÖZEL EĞİTİM ve REHABİLİTASYON MERKEZİ 2006 Aralık’ta Ankara illi Altındağ ilçesi Ulus semtinde ‘Özel Eğitim ve Rehabilitasyon’ konusunda hizmet vermeye başlamıştır. Deneyimli kadrosu ve geniş eğitim-öğretim materyalleri ile ‘Özel Eğitim ve Rehabilitasyon’ konusunda özel eğitime gereksinim duyan bireylere hizmet vermenin gururunu yaşıyoruz.

Merkezimizde 8 bireysel eğitim odası, 10 grup eğitim odası, 7 fizyoterapi salonu, uygulama evi(oturma grubu ve mutfak), psikolojik danışmanlık odası olmak üzere 26 adet eğitim ünitesi yer almaktadır. Tüm eğitim ünitelerinde kamera sistemi mevcut olup çocuklarla yapılan çalışmalarımızı velilerimiz

TV sistemi ile izleyebilmektedir. Fizik tedavi (ortez-ilaç-botox) ve özel eğitim konusunda her türlü olanak sağlanmış olup ‘Özel Eğitim ve Rehabilitasyon’ konusunda tüm imkanları kullanarak özel eğitime gereksinim duyan çocuklarımıza çağdaş bir özel eğitim merkezi kurmayı hedefledik ve başardık. Saygın bir eğitim ortamı ve kaliteli eğitim sistemi ile Ankara’da kaliteli ve çağdaş Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi kurmanın haklı gururunu yaşıyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR