• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Ünallar Organik Köy

Adres :

Battalgazi Mah. Orhan Kemal Cad. No: 280/d Ankara » Altındağ

Sektör :

Yetkili Kişi :

Hakan Ünal

E-Posta Adresi :

unallarorganikkoy@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (535) 076 89 18

Beslenmek insan için en temel gereksinimdir. Hayatın idamesi beslenmeye bağlıdır. Fakat yanlış beslenmek insana fayda değil, zarar verir. Tüketilen her ürünün bünyemizde bir yer ettiğini unutmak gerekir. Bu yüzden seçici olmak, olabildiğince doğal beslenmek gerekiyor. En doğal ürünler de köylerimizde yetişmekte, şehirlerde marketlerde daha çok hazır gıdalar tüketime sunulmaktadır. Her şeyi yerinden almak ve bulmak en sağlıklısı olsa da bunu yapmak herkesin harcı değildir. Ankara Altındağ’da faaliyet gösteren Ünallar Organik Köy firmamız ile bizler bunu yapıyor, sizler adına her şeyin en doğalını, en organiğini ve en lezzetlisini alıp gelip beğeninize açıyoruz.

Ankara alışveriş sektöründe yola çıktığımız ilk günden bu yana kalite standartlarımızdan kesinlikle taviz vermiyoruz. Bu da bizi yıllardır bölgemizin en çok tercih edilen alışveriş noktası haline getirmiş bulunuyor. Yine de elde ettiğimiz başarı noktasını yeterli sayamayarak her geçen gün daha fazlasını sağlıyoruz. Yenilikçi, kaliteli, uygun fiyatlı ve dürüst hizmet ilkesiyle çalışıyoruz. Bütün ürünlerimizi özveriyle seçiyor, önce sağlık prensibini temel alıyor, siz değerli müşterilerimizin kaliteli beslenmesi için imkanlarımızı seferber ediyoruz.

İşletme olarak her zaman yenilikçi bir bakış açısına sahibiz. Kendimizi sürekli geliştiriyor, ürün grubumuzu çoğaltıyor, sofralara eşsiz lezzetler ulaştırıyoruz. Yöresel köy ürünleri, organik bal, ev yapımı reçel, afyon sucuğu, eski kaşar, köy ekmeği ve daha onlarca yöresel gıda ürününü tercihe sunuyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR