• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98
firma logo

Üner Mobilya

firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Sadi Üner

  • firma instagram

Yaşam alanlarınızdaki konforun ve şıklığın adresi olan Bursa Üner Mobilya, sizlere kaliteli ürün ve hizmetin anahtarlarını teslim etmektedir. Kurulduğumuz günden bu yana farklı tasarımlarımızla göz doldurarak pek çok eve konuk olmayı başardık. Sektörde çokça seçenek olmasına rağmen henüz muadilimiz bulanamamıştır. Sunduğumuz ürün ve hizmette tek olmayı hedefleyen firmamız, sağladığı müşteri memnuniyetiyle kısa sürede bu hedefine ulaşmıştır. Her zevke ve renge uygun seçeneklerimiz kataloglarımızda yerini almaktadır. Her yıl kataloglarımız, çağın getirdiklerine ve son trendlere uygun olarak güncellenmektedir.

Alanında uzman ve tecrübeli kadromuz sayesinde gelişmeleri yakında takip ediyor, oluşturduğumuz ihtiyaç ve istek listeleri sayesinde yararlı adımlar atıyoruz. Farklı fikirlere her zaman açık olan kadromuz, müşterilerimizin de zevklerini göz önünde bulundurarak ortaya yepyeni tasarımlar çıkartmaktadır. Bizleri mağazalarımızda ziyaret ederek, kullandığımız malzemelerimizin kalitesini yakından inceleyebilir, danışmak istediğiniz konularda bizlerden bilgi alabilirsiniz.

Ürün ve hizmet kalitemize, profesyonel kadromuza, geniş ürün yelpazemize ve teslimat hızımıza güveniyoruz. Müşteri memnuniyeti temeli üstüne inşa ettiğimiz firmamız bu ilkeden hiçbir zaman vazgeçmemiş, daha fazlasını yapmaya gayret göstermiştir. Sizlere sağlamış olduğumuz ürünlerimizin garantisi firmamız tarafından verilmektedir. Bizleri tercih etmeniz için sizlere yarattığımız bu fırsatlara bir an önce eşlik etmenizi bekliyoruz. Biz her şeyimizle sizinle çalışmaya hazırız. Detaylı ürün seçeneklerimiz için web adreslerimizde gezintiye çıkarak bilgi sahibi olabilirsiniz. Dilerseniz bizlere iletişim numaralarımızdan da ulaşabilirsiniz.

firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR