• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Universal İmalat İnşaat Ve Ltd. Şti.

Sektör :

Yetkili Kişi :

Halit Karademir

Yaşadığımız bu dünyada, insanlar için en önemli şeylerden biri de hayatın sürdürüleceği evlerdir. Herkes kendine uygun, kendi zevkine göre döşenmiş, en iyi verimi alabileceği, yaşam kalitesini arttıran unsurlara yakın evlerde yaşamak, oturmak ister. Tabi bunların yanında, yaşanılacak evlerde aranan çok önemli diğer bir özellik de evin güvenilir olmasıdır. Yapımında kaliteli ve dayanıklı malzemelerin kullanıldığı, zemin araştırmaların iyi etüt edildiği, toprağın özelliğine uygun inşa edilmiş yapılar, elbette ki tercih sırasında en önde olacaktır.

Bazıları için ise evler, bir yatırım aracıdır. Gerek al sat yaparak gerekse de kiralayarak, evleri birer gelir kaynağına dönüştürürler. Bunu yapmak için ise sahip olunan ve yatırıma dönüştürülmek istenen evlerin, belli başlı bazı özelliklere sahip olması gerekmektedir ki talep edilsinler. Sonuç olarak evleri yatırım aracı olarak kullanabilmek için evlerin talep ediliyor olması gerekmektedir. Tüm bu durumlar göz önüne alındığında sizlere kaliteli ve güvenli bir şekilde yardımcı olabilmek için Universal İmalat İnşaat ve Ltd. Şti. olarak biz, İstanbul inşaat sektöründe hizmetinizdeyiz.

İsterseniz içinde yaşamak, oturmak için isterseniz de yatırım amacıyla alabileceğiniz dairelerimiz, amacınız ne olursa olsun yüzünüzü güldürecektir. Beyaz eşya, yatak odası, koltuk takımı dahil, ihtiyaç duyulacak her türlü eşya ve mobilyaya sahip olan dairelerimiz, amaçlarınıza yönelik olarak sizleri beklemektedir.

Firmamız, müşteri memnuniyeti konusunda taviz vermeyen yapısı, kaliteli ve güvenilir çalışma ahlakıyla sizlerin hizmetindedir.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR