• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Ünlü Çiğköfteci Müslüm Boztaş Bağcılar

Sektör :

Yetkili Kişi :

Davut Boztaş

Ünlü Çiğköfteci Müslüm Boztaş Bağcılar birmilyonnokta.com üyesi olan, kaliteli lezzet sunan işletmelerden biridir. Sadece Türkiye’de değil artık tüm dünyaya yayılmış bir lezzet olan çiğ köfte bizim için bir lezzetten daha fazlası adeta bir tutku hâline gelmiştir. Her işletmenin veya kişilerin yaptığı çiğ köfte malzemeleri farklıdır içerisine bulgur, kıyılmış et, soğan, maydanoz, birçok baharat ve benzeri gibi pek çok malzeme katılması suretiyle, yoğrularak pişirilmeden veya pişirilerek hazırlanan tarifleri de olan bir yiyecek türü olarak tanımlamak doğru olur.

İstanbul fast food sektörünün büyük değeri olan çiğ köfte bizim işletmemizde yenir. Yapılan çiğ köfte malzemeleri aynı veya benzer olsa da lezzeti asıl veren ustanın emeğidir. Ustamızın emeğine, hizmet kalitemize, hijyen kurallarına olan dikkatimize ve müşterilimizin memnuniyetine olan inancımızı ve güvenimizi sizlerle de paylaşmaktan mutluluk duyarız. Bağcıların göz bebeği fast food lokantamıza gelmenizi, nesilden nesile aktarılan bu lezzetin tadına bakmanızı bekliyoruz. Bulgurun aşka geldiği lezzetimizin konuştuğu bu yerde sizleri ağırlamak bizlere gurur verir. Kullandığımız her ürününün tazeliğine, doğallığına ve temizliğine kefil olabiliriz. Biz tedarikçilerimize güveniyoruz sizler de bize güvenebilirsiniz.

Ev ortamı rahatlığında veya sevdiklerinizle birlikte tüketmek istediğiniz ürünlerimizi bizlere ulaşarak en kısa sürede, kaliteli bir paketleme ile istediğiniz zamanda sizlere iletmemizi sağlayabilirsiniz. Enfes lezzetlerle keyifli vakit geçirmek varken neden zaman kaybediyorsunuz, pratik bir şekilde bizlere ve çiğ köftelerimize ulaşabilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR