• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Ünye Ahşap Ali Orman

Adres :

Sefaalan Mahallesi Sincap Evler Bitişiği Saray /tekirdağ Tekirdağ » Saray

Sektör :

Yetkili Kişi :

Ali Orman

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

aliorman5252@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (535) 402 70 12

Tekirdağ Saray merkezli olarak yıllardır ahşap dekorasyon alanında faaliyet gösteren Ünye Ahşap Ali Orman firması olarak bizler ahşap ve ahşap mobilya alanındaki tüm dekorasyon çalışmalarınızda sizlere destek veriyoruz. Ev ve işyerlerinde bulunan ahşap malzemenin kullanıldığı noktalarda bu malzemelerin değişimi, bakımı ve onarımı gibi çalışmaları sizlere sunarken aynı zamanda ilk kez ahşap malzemelerle donatacağınız noktalarda da sizlere destek veriyoruz.

Yaşam alanlarının ve çalışma alanlarının kapı ve pencereleri başta olmak üzere mutfak dolaplarından portmanto bölümlerine, banyo ve tuvalet dolaplarından giyinme dolaplarına kadar her noktada Tekirdağ ahşap dekorasyon alanındaki en iyi hizmetleri almanızı mümkün hale getiriyoruz. Daha çok mobilyalara dönük olan bu hizmetlerimize ek olarak ahşap parke ve ahşap merdiven noktalarında da yine bakım, onarım hizmetlerinizi sizlere sunabiliyoruz. Tamamen ahşap malzemelerle yenileyerek ahşabın kendine has dokusunu yansıtacak alanlar yaratmak istediğinizde de sıfırdan bu çalışmaları sizin için yerine getirebiliyoruz.

Balkonlardan teras korkuluklarına, kamelyalardan pergolelere, çatı işlerinden tamamen siz müşterilerimizin kendi isteklerine ve taleplerine bağlı olarak dile getirdiği tüm noktalara kadar her alanda ahşap ürünlerle ilgili çalışmalarımızı yerine getiriyoruz. MDF ve mebran mobilyalar üzerinde de başarılı şekilde çalışan ve deneyim sahibi olan Ünye Ahşap Ali Orman firması olarak bizler ele aldığımız projeler için sizlere belirtmiş olduğumuz sürelere tam uyumlu bir şekilde hiçbir sapma yaşanmadan tam zamanında çalışmaların tamamlanmasını da sağlıyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR