• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98

Ünye Antep Kebap Diyarı

firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Caner Kısacık

reklam logosu
  • firma fb

Gaziantep denince akla sadece baklava gelmez. Bu yöreye ait bütün lezzetler çok özel olup kebapları ile de çok ünlüdür. Ünye Antep Kebap Diyarı olarak sizleri daha önce tatmadığınız bu lezzetler ile buluşturmaktayız. Etin hem en güzel hem de kaliteli hali ile sizler için seçmekteyiz. Sonrasında ustalarımız el lezzetleri ile sahip oldukları deneyimi de ekleyerek hazırlamaktadır.

Kullandığımız her bir malzeme çok dikkatli bir şekilde seçilmektedir. Sağlık için protein önemlidir. Kebaplar için kullanılan etler proteince çok zengin olduğu vücudun ihtiyaçlarını da karşılamaktadır. Önce sağlık sonrasında müşteri memnuniyeti diyerek çıktığımız bu yolda Ordu restaurant sektöründe uluslararası kalite standartlarında bir hizmet vermekteyiz.

Kebaplarımızın dışında serpme kahvaltılarımız ile çok iddialıyız. Güzel ve keyifli bir kahvaltı için sizleri de bekleriz. Pide ve lahmacunda yapmaktayız. Menümüz içerisinde yöreye özgün Antep yemekleri de yer almaktadır. Şık ve özgün sunumlarımız ile de hayran olacaksınız.

Dilerseniz restoranımıza gelerek sıcacık bir atmosferde lezzetlerimizi yiyebilirsiniz. Dilerseniz de alo paket servisimizi tercih ederek istediğiniz her yerde yiyebilirsiniz. Lezzetlerimizden yalnızca bir telefon mesafesi kadar yakınsınız.

Özel günler, kutlamalar için siparişler de almaktayız. Kebap ve Antep yemekleri nerede yenir sorusunun cevabı olan Ünye Antep Kebap Diyar’ına sizleri de bekleriz. Kültürümüzde yer alan yöresel lezzetlerimizi yaşatabilmek ve gelecek nesillere aktarabilmek için çalışmaktayız. Gece gündüz demeden de çalışmaya devam edeceğiz.

firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR