• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98

Urfa Divan Pastanesi

firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Orhan Kırkağaç

reklam logosu

Urfa Divan Pastanesi

Cafe, oturulabilecek mekanlar, lg tv d-smart maç izlenebilecek mekanlar, yaş pasta, doğum günü pastası, doğum günü organizasyonları, özel gün organizasyonları, butik pasta, şeker, hamur pastası, nişan pastası, baklava çeşitleri, tatlı çeşitleri, tatlı nerde yenilir, kadayıf, çay, kahve, türk kahvesi, sütlü tatlılar, dondurma ve tatlı salonu olarak Şanlıurfa Merkez de hizmet vermekteyiz.

Müşterilerimizin, çalışanlarımızın ve hatta rakip firmaların bile sevgisini kazanmak için hizmetlerimizi kesintisiz olarak sağlamakta ve saygı, sevgi çerçevesi içinde iletişimlerimizi gerçekleştirmekteyiz.
Vizyonumuz ise, sektörde lider, güvenilir ve aynı zamanda kaliteli markalar arasında en üst seviyelerde yer alma ihtiyacı yer almaktadır. Kişilerin kadromuz arasında yer almak ve çalışması için insan hayatına saygı göstermekte ve müşteri odaklı pratik çözümler sunarak hizmet sağlamaktayız.
Siz değerli müşterilerimizi firmamızın asıl sahibi olarak gördüğümüz için etkileşimli bir şekilde ürünlerin ve hizmetlerin oluşturulmasında katkılarınızı takip etmekteyiz. Bunu gerçekleştirirken sizlerden aldığımız güçle beraber sektördeki lokomatif olma konumumuzun verdiği mesuliyeti yerine getirmekteyiz.
Geleceğe daha güvenli bakabilmek için modern uygulamalarla ülke gerçeklerini birleştiren bir potada önemli bir misyonu yerine getirmekteyiz. Hizmet vermiş olduğumuz bütün alanlarda en kaliteli ürünlerle karşınızda olabilmek için sürekli yenilenmekteyiz.
firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR