• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Urfa Yörem Baklavaları Manavgat

Sektör :

Yetkili Kişi :

Abdullah Biçici

Baklava ülkemizin zengin tatlı kültürü içinde en büyük paya sahip tatlılardan birisidir. Kendi içerisinde de onlarca çeşidi olan baklava, özel hazırlanışı ve malzemeleriyle damakları şenlendirir. Gerek bireysel eğlencelerin gerekse toplu organizasyonların en çok tercih edilen tatlı çeşitlerinden birisi olarak bugün ülkemizin her yerinde baklavalarla karşılaşmak mümkün. Fakat ustalık ve malzemenin en bariz kendini belli ettiği tatlıların başında da baklava gelir. Antalya Manavgat’ta faaliyet gösteren Urfa Yörem Baklavaları işletmemiz ile bizler uzun yıllardır bu alanda kalitenin, güvenin ve uygun fiyatın vazgeçilmez adresiyiz.

Antalya pasta ve pastane sektörünün öncü ve örnek işletmelerinden birisi olarak yıllar önce çıktığımız yolda emin adımlarla yolumuza devam ediyoruz. Önceliği her zaman müşteri memnuniyetine veriyoruz. Siz değerli müşterilerimizin değişen ihtiyaçlarına en uygun çözümleri üretmek için hummalı bir çalışma yürütüyoruz. Tamamen doğal malzemeler kullanılarak deneyimli ustalarımız tarafından hazırlanan ürünlerimizin malzeme seçiminde ve hazırlanış koşullarında hijyene azami dikkat gösteriyoruz. Sertifikalı, tanınırlığı, bilinirliği olan malzemeleri işletmemize dahil ederek hem en lezzetli hem de en sağlıklı tatlılarla buluşmanızı sağlıyoruz.

İşletme olarak sektör içinde sürekli kendimizi yeniliyoruz. Her zaman daha kaliteli hizmet sunabilmek adına güler yüzlü ekibimizle birlikte çalışıyoruz. Tepsi ile baklava siparişi, kilo ile baklava siparişi, damat baklavası siparişi, ev yapımı baklava siparişi, cevizli baklava siparişi, fıstıklı baklava siparişi ve daha fazlasını tercihe sunuyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR