• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Uşak Aksu Pınar Su Bölge Bayii

Adres :

Cumhuriyet Mh Şehit Basri Bey Cad No: 35/a Uşak Uşak » Merkez

Sektör :

Yetkili Kişi :

Çağlar Gültekin

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

caglargultekin7@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (555) 163 00 64

Uşak Aksu Pınar Su Bölge Bayii olarak Uşak merkezde hizmet vermekte olan işletmemiz kaliteli çözümleriyle öne çıkmaktadır. Pınar Su, ülkemizin en seçkin su markalarından birisi olarak %100 Türk sermayeli bir firmadır. Uludağ kaynaklı su temini yapmakta, üretim kapasitesini her geçen gün arttırarak ülkemizin en büyük su üretici markalarından birisi olmayı sürdürmektedir. Farklı gramajlarda su üreterek müşterilerinin bütün ihtiyaçlarını kolaylıkla karşılayabilmektedir.

Pınar Su, doğal kaynak suyu yanında maden suyu imalatı da yaparak tüm Türkiye’ye ürünlerini sunuyor. Firmamız Uşak hizmet sektöründe Pınar Su bölge bayii olarak markanın bütün ürünlerini ve hizmetlerini tüketicilere ulaştırıyor. Merkezle her an iletişim halinde bulunan ve gerekli donanıma sahip olan işletmemiz markanın sipariş yollarının tamamından sipariş alıyor. Hızlı ve güvenilir biçimde müşterilerine su veya maden suyu siparişlerini ulaştırıyor.

Maden suyu satışı, damacana su siparişi, litrelik su siparişi, gibi bütün ihtiyaçlarınıza en kaliteli çözümleri sunan firmamız evlerinize ve işyerlerinize servis hizmeti veriyor. Alo su siparişi hattımızdan veya Pınar Su siparişi uygulamaları üzerinden sipariş verebilirsiniz. Gerek damacana gerekse litrelik su ihtiyaçlarınız için firmamızı tercih edebilir, doğal kaynak suyunun en saf ve en temiz haline kolayca kavuşabilirsiniz.

Müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutan firmamız her nerede olursanız olun size en yakın su bayiidir. Bir telefon mesafesinde bulunuyor, siparişlerinizi anında kapınıza getiriyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR