• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98
firma logo

Ustam Çiğköfte

firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Mahmut Özacar

  • firma fb
  • firma tw
  • firma instagram

Anadolu'nun en özel lezzetlerinden biri olan çiğköfte ülkemizin 81 vilayetinde yayılan bir şekilde farklı işletmeler tarafından sunulmaktadır. Özellikle fabrikasyon üretim sayesinde çok daha standart ve kaliteli bir hale gelen çiğköfte lezzeti, birçok farklı marka sayesinde de İstanbul gibi büyük bir şehirde de yayılım göstermiştir. İstanbul Gaziosmanpaşa ilçesinde aradığınız çiğköfte lezzetlerine ulaşabilmek için Ustam Çiğköfte olarak sizlere hizmet veriyoruz.

Ustam Çiğköfte sayesinde bizzat Güneydoğu Anadolu'nun sofrasından birebir kaliteli lezzetleri sofranıza ulaştıracak bir çiğköfte elde edebilirsiniz. Firmamız, çiğköfte lezzetini en özel fast food seçeneklerinden biri haline getirmektedir. Bu kapsamda İstanbul fast food sektörü içerisinde de en çok tercih edilen işletmelerden biri olma yolunda ilerliyoruz. Eğer Gaziosmanpaşa ilçesinde yaşıyorsanız, çiğköfte nerede yenir sorusunun cevabı için tek bir seçenek olarak firmamızı tercih edebilirsiniz.

Firmamız sizin için işletme alanı içerisinde pozisyon, gram, kilogram, dürüm ve servis hizmetleri ile çiğ köfte keyfi sunmaktadır. Ayrıca bulunduğunuz noktaya bu lezzetin ulaşması için tek bir telefon ile hızlı bir şekilde sipariş gerçekleştirebilirsiniz.

Yılın istediğiniz zamanında istediğiniz miktarda çiğköfte lezzetini elde edebilmek ve istediğiniz her gün tüketim sağlamak için firmamız üzerinden toplu çiğ köfte siparişi gerçekleştirmeniz mümkündür. Özellikle davetler ve organizasyonlarda tüketim sağlayabilmek ve işletmenizde her gün müşterilerinize düzenli bir şekilde sunabilmek için bu ürünümüzü her gün taze taze talep edebilirsiniz. Ürünlerimiz acılı ve acısız olmak üzere farklı seçenekler ile size sunulmaktadır.

firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR
Merhaba

Bayram Nedeniyle Kapayılıyız
Solido Grup Firmamız Olarak Bayram Boyunca Hizmet Veremiyoruz. İstek ve Arzularınızı [email protected] Mail Adresinden İletebilirsiniz.

Herkesin Bayramı Mübarek Olsun.
İyi Bayramlar