• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Üstün Koltuk Yıkama ( Kınık )

Sektör :

Yetkili Kişi :

Özgür Dalgıç - Nursel Dalgıç

İzmir temizlik sektöründe siz değerli müşterilerimize hizmet vermekte olan firmamız; ileri teknoloji temizlik makineleri ile profesyonel bir şekilde siz değerli müşterilerimize yerinde temizlik hizmeti vermektedir. Firma olarak başta oturma grupları olmak üzere araba koltuğu, çekyat, sandalye, kanepe, yatak vb. gibi mobilyalarınızı son teknoloji buharlı yıkama makinelerimiz ile yıkamaktayız.

Firmamızın kullanmakta olduğu buharlı temizlik makineleri buharın doğal gücü vasıtasıyla yüzeylerdeki kir ve lekeleri derinlemesine temizler. Dolayısıyla bakteriler, virüsler ve mikroplar buharın oluşturduğu basınç sayesinde kısa sürede yok olur. Buharlı makineler ile temizlik özellikle küçük çocukların ve alerjik hastalıkları olanların yaşadığı mekanlarda en ideal temizleme şeklidir.

Firma olarak temizlik sektöründe uzman ile çalışmalarımızı sürdürmekteyiz. Yıkama işlemine başlamadan önce koltuklarınız toz, tüy vb. gibi maddelerden arındırılır. Daha sonra koltuklarınızın kumaş tipine uygun anti bakteriyel şampuanlar ile kirler ve eğer varsa yağ, meyve, içecek vb. gibi lekeler yumuşatılır. Daha sonra en ince ayrıntısına kadar detaylı bir şekilde yıkanır.

Firma olarak müşteri memnuniyetini en azami seviyede tutarak hizmetlerimizi sürdürmekteyiz. Dolayısıyla yerinde temizlik hizmetlerimiz ile eviniz, iş yeriniz veya ofisinizdeki tüm mobilyalarınıza derinlemesine temizlik hizmeti sunuyoruz. Vermiş olduğumuz hizmetler ile tüm mobilyalarınız ilk günkü temizlik ve parlaklığını kazanarak kullanımınıza sunulmaktadır. Siz de buharlı temizlik yöntemi ile mobilyalarınızı temizletmek isterseniz sayfamızda yer alan numaralardan bize kolayca ulaşabilirsiniz.

izmir kınık stor perde yıkayan firmalar,izmir kınık stor perde yıkama fiyatları,izmir kınık yorgan yıkayan firmalar,
izmir kınık battaniye yıkama firmalar,izmir kınık alo koltuk yıkama hizmeti,izmir kınık koltuk yıkama fiyatları,
izmir kınık yerinde yatak yıkama hizmeti,izmir kınık yerinde yatak yıkayan firmalar,izmir kınık araç koltuğu yıkayan firmalar,kınık stor perde yıkayan firmalar,
kınık stor perde yıkama fiyatları,kınık yorgan yıkayan firmalar,kınık battaniye yıkama firmalar,kınık alo koltuk yıkama hizmeti,kınık koltuk yıkama fiyatları,kınık yerinde yatak yıkama hizmeti,kınık yerinde yatak yıkayan firmalar,
kınık araç koltuğu yıkayan firmalar,

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR