• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98
firma logo

Üstün Oto

firma adresi

Adres :

Sümer Mahallesi 108 / 5. Sokak No : 9 20020 Merkezefendi Denizli » Merkez
firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Recep Üstün
firma websitesi

Web Sitesi :

firma email

E-Posta Adresi :

[email protected]
firma wp

Whatsapp 1:

0 (538) 504 33 17

Üstün Oto isimli işletme olarak siz müşterilerimize Denizli ilinde kaliteli ve deneyimli bir hizmet sunmakta ve aynı zamanda birmilyonnokta üyelerinden bir tanesi olarak kendimize yer bulmaktayız. İşletme olarak sunduğumuz hizmet esnasında teknolojik sistemler kullanmakta ve bu sistemler sayesinde araçlarınızda bulunan arızaları nokta atışı olacak şekilde tespit etmekteyiz. Bu tespit aşamasından sonra deneyimli ustalarımız ile aralarınızın onarım aşamasına geçmekteyiz. Onarım aşaması esnasında kullanılan tüm malzemeler en kaliteli şekilde temin edilmekte ve araçlarınızın aynı noktadan uzun yıllar boyunca arıza vermesini engellemekteyiz. Ayrıca işletmemiz bünyesinde çalışan ustalarımızın deneyimli, tecrübeli ve profesyonel kişilerden oluşması da sunulan hizmetin kalitesini artıran etkenler arasında yer almaktadır.

İşletme olarak fiziki açıdan çok geniş bir işletmeye sahip olmamızdan dolayı aynı zaman zarfı içerisinde birçok araca hizmet vermekte ve bu sayede müşterilerimizin zamandan tasarruf etmelerini sağlayacak şekilde hızlı bir hizmet sunmaktayız. Sunduğumuz hizmeti her zaman şeffaf bir şekilde sunmakta ve müşterilerimize yaptığımız işlemleri teker teker en ince ayrıntılarına kadar anlatmaktayız. Bu sayede müşterilerimizin bizlere güvenmelerini sağlamaktayız. Sunduğumuz hizmet karşısında her zaman en uygun fiyatları sunmakta ve bu fiyatlar neticesinde müşterilerimizin işletmemizden mutlu bir şekilde ayrılmasını sağlamaktayız.

Sizlerin de araçlarınız için bu şekilde güvenli ve kaliteli bir hizmete ihtiyacınız var ise eğer Denizli oto tamir sektöründe hizmet veren işletmemize gelmeniz yeterli olacaktır.

firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR