• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Üstünler Yapı

Sektör :

Yetkili Kişi :

Yusuf Orhan Üstün

2012 yılının başlarından itibaren, prefabrik işine girdik, Showroom yatırımlarına da ağırlık vererek showroom alanlarını iki katına çıkartıp yönetim ve satış ekibini deneyimli elemanlardan oluşturduk.
Prefabrik yapı türlerinin, çok ekonomik depreme dayanıklı ve güzel bir yaşam alanı olduğunu halka tanıtmaya ve sevdirmeye çalıştık ve halktan da çok ilgi gördük.
2012'in her anlamda çok başarılı bir yıl oldu. "Geçmişe göre bu yıl halkın prefabrik villa talepleri zirveye çıktı. Prefabrik pazarı her yıl büyük bir hızla büyümekte.
Müşteri talepleri doğrultusunda, cephe kaplamalarında çizgili derzli betopan, yalıpan kaplama gibi alternatifleri ön plana çıkardık "Müşteri ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılayabilmek için değişik ev modeli oluşturduk. Böylece müşterilerimiz kendilerine en uygun ev modelini seçme imkânına sahip olduğunu gördük"
Tamamı galvaniz çelikten oluşan taşıyıcı sistemin çok yüksek şiddetteki depremlerde dahi binanın esnemesini sağlıyor yaptığımızı binalara yıkılmazlık garantisi veriyoruz. HATAY ilinin 1. Derece deprem bölgesi olduğunu unutmamak gerekiyor halkın depreme son derece dayanıklı olan prefabrike yapılara yönelmelerini tavsiye etmekteyiz. Prefabrik villa türlerinin özellikle AMERİKA, AVUSTRALYA ve avrupanın bir çok ülkelerinde yaygın Henüz ülkemiz bu tür yapılarla yeni tanışmaktadır. Bunun sebebi de merdiven altı işletmecilerin ve kaynakçıların prefabrik yapı işine soyunmaları ve piyasada tutunmak için eski teknoloji sistemlerden oluşan ve malzemeden kısılmış prefabrik bina yapmalarının etkileri hala devam ederek 'prefabrik kötüdür' imajını sergilemiştir. Biz bu imajı silmeye çabalıyoruz. Son teknoloji kullanılarak üretilen prefabrik konutlar, 40-50 yıl ortalama kullanım ömrüne sahip oluyor. Kullanılan ana taşıyıcı çelik olduğundan, yüksek şiddetteki depremlerde dahi binanın esneyip ayakta kalmasını sağlıyor".
Artık halkımızın çekinmeden prefabrik yapılarını yaşam alanı olarak belirlemeleri gerekmekte olduğunu düşünüyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR