• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Utku Dekorasyon

Adres :

9125/6 Sokak No: 73/ A Karabağlar İzmir İzmir » Karabağlar

Sektör :

Yetkili Kişi :

Utku Altuntaş

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

firma@birmilyononkta.com

Whatsapp 1:

0 (544) 570 87 23

Whatsapp 2:

0 (544) 570 87 23

İzmir iç dekorasyon sektöründe yapmış olduğumuz çalışmalar sayesinde, firmamız bugün başarısını kanıtlamış ve güvenle tercih edilmektedir. Sektörde çalışmalarımızı başlattığımız ilk günden itibaren müşteri odaklı çalışmalar gerçekleştirerek, müşterilerimizin beğenisini kazanmış olduk. Sahip olduğumuz güven ve beğeni duygusunu sarsmamak adına çalışmalarımızda hataya yer vermeden, özenle ve dikkatle ilerliyoruz. Müşterilerimizin istekleri ve ihtiyaçları çözüm bulsun diye tüm kalitemizle çalışmalarımızı gerçekleştiriyoruz. Müşteri haklarını göz önünde bulunduruyor ve uygun fiyatlı kaliteli hizmetler veriyoruz.

Alüminyum korkuluk imalatı ve montajı, Pimapen çalışmaları, asma tavan modelleri, katlanır cam sistemleri, cam balkon imalatı, panjur sistemleri, kapı ve pencere imalatı gibi çalışmalar sizlere sunduğumuz hizmetlerimiz arasındadır. Çalışmalarımızın tasarımını, imalatını, tamirini ve bakımını usta ekibimizle eksiksiz yerine getiriyoruz. Kaliteli malzemeler kullanarak, sağlam işçilik yapıyoruz ve hizmetimiz uzun yıllar sağlamlığını koruyor. Müşterilerimizin yerine kendimizi koyduğumuzda nasıl hizmet görmek istiyorsak, işte öyle çalışmalar yapıyoruz. Bu da bizi sektörde ön plana çıkarıyor. Müşterilerimizin bize olan güvenini sarsmadan her zaman en iyi çalışmalar için emin adımlarla hizmet vermeye devam edeceğiz.

Değişen ve gelişen teknolojiyle birlikte hem kullandığımız malzemeleri hem de hizmetimizi geliştirmeye devam ediyoruz. Müşterilerimizi zorlamadan uygun fiyatlarla çalışmalarımızı gerçekleştiriyoruz. Çalışkan ve azimli ekibimizle birlikte işleri kısa sürelerde tamamlıyoruz. Böylelikle zamandan tasarruf sağlıyoruz. Güler yüzlü, samimi, dürüst, güvenilir, işini severek yapan, işine ve çevresine saygısını koruyan çalışma arkadaşlarımızla her zaman hizmetinizdeyiz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR