• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Ütüccü Temizlik Hizmetleri

Adres :

- Gaziantep » Şehitkamil

Sektör :

Yetkili Kişi :

Mustafa Emre Kutsal

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

m.emrekutsal@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (532) 677 98 51

Ütüccü Temizlik Hizmetleri olarak, firmamızın deneyimi ve uzman ekibimizle sizlere en iyi hizmeti sunmak için çalışıyoruz. Her biri işinde deneyimli olan personellerimiz, son derece teknolojik cihazlarla donanımlı işletmemizde sizlere en kaliteli temizlik uygulamalarını sunmaktadır. Başarımız da sizler tarafından tescillenmiş olup, Gaziantep halı yıkama sektöründe firmamız lider konuma gelmiştir.

Firmamız uzun yıllardır sektördeki başarısını korumakta olup, bu başarısını müşteri memnuniyetini ilke edinmesine borçludur. Yaptığımız tüm işlerde en önceliğimiz sizin memnuniyetinizdir. Halılarınızı isteğiniz doğrultusunda evlerinizden alıyor, sizlere en temiz haliyle geri getiriyoruz. Bu süreç boyunca, sizlerle iletişimi asla kesmiyor, yapılan işlemleri sizlere birebir aktarıyoruz.

Firma olarak, sektördeki tüm gelişmeleri takip ediyoruz. Böylelikle sizlere en modern ve gelişmiş cihazlarla hizmet sunuyoruz. Halılarınızın yıkanma ve kurutma süreçlerinde en ufak bir hataya dahi yer vermiyoruz. Titiz çalışmalarımız sonucunda evlerinize ulaşan halılarınız sanki yeni alınmışçasına temiz ve yeni görüntüye sahip olmaktadırlar. Tüm bu temizlik sürecini en hızlı olacak şekilde bitirmeye çalışıyoruz. Sadece titiz ve temiz çalışmanın yanı sıra, sizlere hızımız ve çalışma prensibimizle de farkımızı ortaya koyduğumuzu göstermiş bulunuyoruz.

Çalışmalarımız esnasında, uzman ekibimiz yapılan tüm işin uygunluğunu tek tek test etmektedir. Her türlü halı ve kilim tipine uygun ayrı ve özenli çalışmalar yapılmaktadır. Çıkmak bilmeyen inatçı lekelerinize dahi, ekibimiz tarafından uygun çözüm bulunuyor ve sizleri bu sorundan kurtarıyoruz.

Eğer siz de kaliteli temizlik hizmetini en hızlı şekilde ve en uygun fiyata almak istiyorsanız, Ütüccü Temizlik Hizmetleri sizin için en doğru tercih olacaktır.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR