• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Uygun Fiyatta Evden Eve Nakliyat Hizmetleri

Sektör :

Yetkili Kişi :

İdris Mete

Kolumanlar Nakliyat olarak 1995 yılında alanında uzman bir kadronun bir araya gelmesi ile kurulmuş kurumsal bir firmayız. Kurulduğumuz günden itibaren tek gayemiz müşterilerimize en iyi nakliyat deneyimini yaşatmak ve mutlu müşteriler yaratmaktır. Mutlu müşterilere sahip olmak için her türlü detaya dikkat etmekte ve kendimizi sürekli olarak güncellemekteyiz.

Kurulduğumuz günden itibaren firma olarak teknolojiye entegre olmakta araç filomuzu ve ekibimizi genişletme, geliştirmekteyiz.

Vizyonumuz;

Vizyonumuz önümüzdeki 5 yıl içerisinde İstanbul’da hizmet veren en büyük ve en güvenilir evden eve nakliyat firması olmaktır. Vizyon hedefimizi geliştirmek için elemanlarımıza özel eğitimler vermekte ve yeni şubeler ile hizmet verdiğimiz alanları genişletmekteyiz.

Misyonumuz;

Misyonumuz Müşterilerimize en kaliteli nakliyat hizmetini vermek ve müşterilerimizin yaşadıkları sorunları hızlı çözüm bulmaktır. Bu doğrultuda müşterilerimiz ile sürekli iletişim halinde olmakta ve müşterilerimizin isteklerini yerine getirmekteyiz.

Firmamızı tercih ettiğiniz takdirde sizleri ne gibi hizmetler bekliyor?

İlk olarak firmamız yeni araç filosu ile eşyalarınızı asansörlü olarak taşıyabilmektedir. Asansörlü taşıma sayesinde hem eviniz hızlı taşınmakta hem de kırılma, çizilme gibi durumlardan kurtulmaktasınız.

Eşyalarınızı isterseniz evinizde özel koruyucu kaplama malzemeleriyle paketleyerek taşımakta ve bu sayede eşyalarınızın zarar görmesinin önüne geçmekteyiz.

Sigortalı taşıma hizmetimiz ile eşyalarınızı taşırken garanti altına almakta ve kaza, düşme gibi olabilecek durumlarda meydana gelen hasarlara karşı korumaktayız. Eğer bir sorun olur ise sigorta şirketi tarafından masrafınız karşılanmaktadır.

Evden eve nakliyat

parça eşya taşıma

şehir içi nakliyat

şehirler arası nakliyat

Eşya Depolama

Ofis Taşıma

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR