• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Uysal Oto Kurtarma Tamir Bakım Servisi

Adres :

Yeni Sanayi Sitesi 3. Blok No: 7 Afyonkarahisar » Dinar

Sektör :

Yetkili Kişi :

Tahir Uysal

E-Posta Adresi :

-

Whatsapp 1:

0 (544) 814 42 97

Sektörü olan Afyonkarahisar Dinar oto kurtarma ve oto tamir bakım servisi alanında oldukça hızlı ve etkin bir çalışma temposu yakalamayı başarmış olan Uysal Oto Kurtarma Tamir Bakım Servisi firmamız, alanında profesyonel hizmetleri ile tanınmaktadır. Sektöründe önder marka konumunda yer alan Uysal Oto Kurtarma Tamir Bakım Servisi işletmemiz, acil yol yardım ve oto kurtarma alanında pratik ve profesyonel çalışmaları ile tanınmaktadır. Diğer rakip firmalar için de örnek bir marka imajı teşkil eden işletmemiz, pek değerli müşterilerine yaraşır olmak adına çok büyük bir azim ve gayretle çalışmalarına devam etmektedir.

Acil oto kurtarma ve araç tamir bakım servisi alanında rakip tanımayan Uysal Oto Kurtarma Tamir Bakım Servisi markamız, marka ismini çok daha yüksek yerlere çıkarmak adına büyük bir efor sarf etmektedir. Pek değerli müşterilerinin yapıcı yorum ve eleştirilerine de çok büyük ölçüde önem veren işletmemiz, yol yardım ve araç tamir bakım işleri sektöründe dev firma olmak adına var gücüyle çalışmalarına devam etmektedir.

Alanında lider ve öncü hizmetlerinden kesinlikle ödün vermeyen Uysal Oto Kurtarma Tamir Bakım Servisi işletmemiz, sektöründe deneyim ve tecrübe sahibi teknik elemanlarla çalışmaya üstün bir gayret sarf etmektedir. Gün içerisinde firmamızın yol yardım ve oto kurtarma hizmetlerin 7 gün 24 saat olarak ulaşabilir ve firma telefon numaramız aracılığıyla çeşitli hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi edinebilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR