• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Uzay Yangın

Sektör :

Yetkili Kişi :

-

Uzay Yangın olarak İzmir Bornova’da hizmet veren firmamız, yılların deneyimi ve tecrübesini yenilikçi çözümleriyle buluşturuyor. Kaliteden ödün vermeden hep daha iyiyi hep daha yeniyi müşterilerimize sunuyoruz. Müşterilerimizin beklentilerini kusursuz biçimde karşıladığımız gibi memnuniyetlerini en üst seviyede tutuyor, profesyonel uygulamalara tanıştırıyoruz.

İzmir hizmet sektöründe müşteri odaklı çözümler üreterek ve gelişen teknolojiyle uyum içinde, nitelikli sistemler ve ürünler tasarlıyoruz. Her geçen gün ürünlerimizi ve kendimizi geliştirerek üretmeye devam ediyoruz. Her koşul altında ar-ge çalışmalarımızı kesintisiz sürdürmeye çaba sarf ediyoruz.

Faaliyet gösterdiğimiz alan, insanların can ve mal güvenliğiyle alakalıdır. Bu yüzden uzmanlaştığımız sektörde müşterilerimizin kusursuz ve güvenilir yaşam ortağı olmak adına çalışıyoruz. Sağlığı, emniyeti ve çevre sorumluluğunu işimizin ayrılmaz bir parçası kabul ediyor, stratejilerimizi buna göre dizayn ediyoruz. Geniş ürün ve hizmet yelpazemiz ile herkesi en kaliteli yangın söndürme sistemleri ile tanıştırmaya çalışıyoruz.

Yangın j/hortumu ve müdahale ekipmanları, davlumbaz söndürme sistemleri, yangın söndürme sistemleri, otomatik yangın söndürme sistemleri, yangın algılama ihbar sistemleri, gazlı yangın söndürme sistemleri, yangın çıkış kapıları ve daha onlarca farklı hizmeti müşterilerimize sunuyoruz. Ayrıca yangın söndürme eğitimleri veriyor, yangın söndürme sistemlerinin ve ekipmanlarının nasıl kullanılması gerektiğini en net biçimde anlatıyoruz.

Firma olarak yangın söndürme sistemleri ile alakalı bütün konularda profesyonel çözümler üretiyoruz. En modern uygulamaları en son sistem ekipmanları hizmete sunuyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR