• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98
firma logo

Uzman Klinik Psikolog Burcu Şeker

firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Burcu Şeker

reklam logosu
  • firma instagram

Uzman Klinik Psikolog Burcu Şeker, Antalya danışmanlık sektöründe faaliyet gösteren, ülkemizin en seçkin işletmelerinin tanıtımına yardımcı olmak için faaliyet gösteren birmilyonnokta.com üyelerinden biridir. Çocuk psikolojisi alanında uzmanlaşan Uzman Klinik Psikolog Burcu Şeker, bunun yanında farklı şikayetleri bulunan yetişkinlere de hizmet vermektedir.

Ebeveynlik birçok insanın hayatındaki en zorlu şeylerden biridir. Dünyaya çocuk getirmek zorlu bir süreç olsa da onun ileride sağlıklı, kendine güveni yüksek bir birey olabilmesi çok daha uzun soluklu ve fedakarlıklar gerektiren bir süreçtir. Çocuklar ve ebeveynler arasında yaşanan çatışmalar çok uzun yıllardır konuşulan, tartışılan, üzerine kitaplar yazılan bir konudur. Bunun yanında çocuklar arasında yaşanan problemler de çözümsüz kalabilmektedir.

Öfke kontrolü, yalan söyleme, dikkat bozukluğu, korku, yeme ve uyku bozuklukları ergenler ve yetişkinler de olduğu kadar çocuklarda da en önemli sorunlardır. Bu sorunların genç yaşlarda tedavi edilememesi, ileriki yaşlarda bireyin uyumsuz, başarısız, suça meyilli, içe kapanık bir karakter geliştirmesine sebep olabilmektedir. Uzman Klinik Psikolog Burcu Şeker bu gibi durumların önlenebilmesi adına, aralarında iletişim sıkıntısı olan ebeveyn ve çocuklara hizmet vermektedir. Her vakayı özel olarak ele alan Psikolog, sorunun tespiti ve yapılması gerekenler konusunda danışanlarına yardımcı olmaktadır.

Ülkemizde hak ettiği yeni yeni bulmaya başlayan mesleğin en başarılı temsilcilerinden biri olan Uzman Klinik Psikolog Burcu Şeker, danışanlarını Antalya’nın güzel ilçesi Manavgat’ta bulunan muayenehanesinde karşılamaktadır.

firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR