• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Üzümcüler Pvc Cam Balkon

Adres :

Alaylar 1 Mahallesi 22/160 Sokak 3/a Seydişehir Konya Konya » Seydişehir

Sektör :

Yetkili Kişi :

Mustafa Üzümcü

E-Posta Adresi :

mustafauzumcu002@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (544) 670 61 73

Whatsapp 2:

0 (544) 670 61 73

Whatsapp 3:

0 (543) 514 80 48

Üzümcüler Pvc Cam Balkon ;

CAM BALKON,PVC KAPI PENCERE SİSTEMLERİ,ALÜMİNYUM KORKULUK,CAM BALKON MONTAJ VE SİNEKLİK SİSTEMLERİ OLARAK NEVŞEHİR MERKEZ DE HİZMET VERMEKTEYİZ.

Üzümcüler Pvc Cam Balkon olarak yola çıktığımız günden beri kaliteden ödün vermeden dünya standartlarında hizmeti müşterilerimize sunabilmek için çaba göstermekteyiz. Bu konuda şu ana kadarki üretim portföyümüz ve sunmuş olduğumuz hizmetler göz önüne alındığında bir marka değeri olarak bulunduğumuz lokasyonda ön plana çıkmaktayız. Müşterilerimizin beğenisini kazanmanın haklı gururunu yaşamakla beraber bugünkü bulunduğumuz noktayı kendimiz için kesinlikle yeterli görmemekteyiz.

Cam balkon sektörü için sürekli olarak yenilik ve çalışmalar sağlayarak, müşteri memnuniyetini ilke edinmekteyiz. Profesyonel çözümler sunabilmek adına sunmuş olduğumuz hizmetlerde, alanında deneyimli çalışan kadromuz yer almaktadır. Üzümcüler Pvc Cam Balkon firması olarak, daha çok kitleye hitap edebilmek için günümüz teknolojinden yararlanmakta ve müşterilerimizin ortak sorunlarına hitap edebilecek şekilde işlemler sağlamaktayız. Firma olarak kaliteli hizmet anlayışını benimseyerek, sektörde öncü markalar arasında yer alma hedefi içerisindeyiz. Gerçekleştirmiş olduğumuz işlemlerde dürüst, ahlaklı ve güvenilir hizmetleri sağlama amacı içerisine girmekteyiz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR