• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Vadi Dekorasyon İzolasyon

Sektör :

Yetkili Kişi :

Mesut Kösebaşkan

Vadi Dekorasyon İzolasyon

Binalarda sağlamlık, işlevsellik ve lokasyon kadar estetik açıdan dış-iç mekan görsel zenginliğide önemlidir. Sahip olduğunuz her türlü eşya gibi binalarınızında görüntüsü hem sosyal statünüzü hem de kişiliğinizi yansıtmalıdır.

PERPOL olarak gelip sizi dinliyoruz ve binalarınızın karakterine uygun tasarımlar yaparak söve, denizlik, payanda ve sütun gibi ürünleri kullanarak en ideal şekilde binanıza uyguluyoruz. Size özel tasarımlar hazırlayıp ruh zenginliğinizi binalarınızın üstünde görsel hale getiriyoruz.Binanızın mimari projelerine sadık kalarak size özel projelendirme, bittiğinde nasıl görüneceğini yansıtan ön görsel hazırlık yapıyoruz. Binanızın mimari anlayışına uygun olarak modern veya klasik anlayışta hazırlayacağımız ürünlerimiz doğanın sert koşullarına dayanıklı, doğal ürünler kadar sağlam ve binanıza statik açıdan ek yük getirmeyecek kadar hafif.

Üstelik doğa ile barışık ürünlerimiz bir çok rakibi ürünlerin aksine uzun ömürlüdür. Hafifliği, esnekliği, pratik ve hızlı montaj imkanı vermesi sebebi ile kısa zamanda yapınızın güzelliğine güzellik katacaktır.

Başta söve ve denizlik olmak üzere, payanda, silme, sütun gibi poliüretan prekast kaplaması ile estetik ve izolasyon tercihlerinizde size en kaliteli malzemelerle hızlı çözümü üretiyoruz.

Vadi Dekorasyon İzolasyon

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR