• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Vahdet Mobilya

Adres :

Yenibosna Mh Gazi San Cad Gazi Sk No 2 Eskici Pazarı Yenibosna İstanbul İstanbul » Ümraniye

Sektör :

Yetkili Kişi :

Nezir Elveren

E-Posta Adresi :

vahdetmobilya@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (532) 317 72 64

Mobilyacılık sektöründe yıllardır çeşitli alanlarda faaliyet göstermiş olan bir firma olarak bizler müşterilerimize daha iyi hizmet vermek adına sürekli olarak geliştirmekte olduğumuz hizmetlerimizle kusursuz bir alışveriş deneyimi sunuyoruz. Vahdet Mobilya isminin güvencesiyle sizlere ulaştırdığımız hizmetlerde günden güne yenilenen mobilyacılık anlayışları doğrultusunda üretim süreçlerinde takip ettiğimiz trendleri yenilerek sizlere yeni ürünler ulaştırıyoruz. Bunun yanı sıra özel talepleri bulunan müşterilerimiz için geliştirmiş olduğumuz ürünlerle birlikte sipariş üzerine çalışarak istediğiniz mobilya ürünlerinin sorunsuz bir şekilde gerçeğe dönüşmesini de sağlıyoruz.

Geniş üretim sahamızda, mobilyacılık alanında deneyimli ekibimizle birlikte gerçekleştirdiğimiz faaliyetlerimiz bizleri İstanbul mobilyacı dendiğinde akla gelen ilk firmalardan biri haline getiriyor. Modern ve klasik tarzda siz müşterilerimizin taleplerine uygun olarak ev mobilyalarının üretimini gerçekleştirmekte olan firmamızda ofisleriniz için de mobilya çözümleri üretebiliyoruz. Yerel alanda standart mobilya ihtiyaçlarının karşılanmasının ötesine geçip kendi markasını yaratmakta olan bizler yenilikçi bakış açımız sayesinde tamamen özgün mobilya ürünleri ile de karşılaşmanızı sağlıyoruz.

Üretim merkezlerimizin yanı sıra mobilya ürünlerimizi detaylı olarak inceleyebileceğiniz showroom bölgelerimizde de sizlere deneyimli personellerimizle birlikte aradığınız mobilya ürünlerine en uygun ürünleri gösterebiliyoruz. Hem kalite hem de ürün çeşitliliği bakımından kendini sürekli geliştirmekte olan firmamız sayesinde aradığınız mobilyaları bulma sürecinizi de kolaylaştırarak sizlere ulaşıyoruz. Sadece satış hizmeti veren bir firma olmakla kalmayıp aynı zamanda satış sonrası desteklerimiz sayesinde de kusursuz bir hizmet almanızı mümkün kılıyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR