• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Vanessa Güzellik Merkezi

Adres :

Savaş Mah.kanatlı Cad. No: 40/1 Hatay » İskenderun

Sektör :

Yetkili Kişi :

Demet Karaciğer-şirin Mercan

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

naz_can_mercan@hotmail.com

Whatsapp 1:

0 (533) 150 43 03

Güzellik alanında hizmet sunan kurumumuz sizlere cilt bakımı, saç bakımı ve epilasyon konularda en başarılı uygulamaları sunmaktadır. Güzelliğiniz için oldukça önemli olan cildinizin en güzel şekilde görünmesi ve sağlıklı olması için gerekli tüm çalışmaları yapmakta ve tüm bakım işlemlerini uygulamaktayız. Tamamen bu alanda uzman olan ekibimiz ve gelişmiş ekipmanlarımız ile sizlere en başarılı çözümleri sunabilmekteyiz.

Cildinizin sağlığı ve bakımı konusunda gerekli tüm çalışmaları ve uygulamaları yaparak en sağlıklı şekilde görünmesini sağlıyoruz. Cilt bakımında kullanılan en başarılı ve ileri teknikleri kullanarak sizler için bu alanda profesyonel çalışmalar yapmaktayız. Cildinizde oluşan türlü sorunların giderilmesi ve sağlıklı bir cilde kavuşmanız için tüm çalışmaları başarılı şekilde yapmaktayız.

Hatay güzellik merkezi olarak yüzünüzde ve cildinizin diğer bölgelerindeki tüm cilt sorunlarını teşhis ederek bunlardan kurtulmanızı sağlamak için en gelişmiş yöntemleri kullanmaktayız. Sağlıklı olan cildinizin bu sağlığını uzun süre sürdürmesi için bakımlarını profesyonel şekilde yapmaktayız. Bunun yanında lazer epilasyon konusunda da sizlere başarılı bir şekilde hizmetler sunmaktayız.

Bölgesel olarak veya tüm bölgelerdeki istenmeyen tüyler için profesyonel epilasyon uygulamalarını sizlere sunuyoruz. Özellikle lazer epilasyon ile bu sorunu tamamen yok edebilirsiniz. Bunun için konusunda uzman olan ekibimiz ile sizlere profesyonel bir şekilde hizmet sunmaktayız. Her zaman sizlerin memnuniyetini, güzelliğini ve sağlığını ön planda tutarak çalışmalarımızı yürütmekte ve sizlere en başarılı hizmetleri sunmaktayız.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR