• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98
firma logo

Veb Dijital Taş Dizayn

firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Volkan Kapan

  • firma fb

İstanbul hizmet sektörü içerisinde kurulmuş olan firmamız, basın ve yayın hizmetleri konusunda sizlere hizmet vermektedir. Bu sektör içerisinde en kaliteli bakımları ve yayın hizmetlerini sizlere sunan firmamızın tamamı profesyonel bir ekipten oluşur. Ekibimizin profesyonelliği de işimizin profesyonelliğine yansımaktadır. Baskı konusunda kaliteli işçilik arıyor ve İstanbul içerisinde bu hizmeti sizlere en uygun fiyata sağlayacak firma arayışında iseniz doğru adreste bulunuyorsunuz.

Profesyonel baskı merkezi olarak, tişört baskısı yapan yerler arasında yer alarak en kaliteli malzemeleri kullanarak, en canlı renkler ile istediğiniz baskıyı tişörtler üzerine aktarıyoruz. Sonuç olarak uzun kullanımlı ve baskısı çıkmayan kaliteli tişörtlere sahip oluyorsunuz. Üstelik bu hizmeti en uygun fiyatlar dâhilinde sizlere sunuyoruz.

Forma baskısı, dijital taş dizaynı, sübilmasyon baskı sistemleri, kumaş baskısı, eşarp baskısı vb. eşyalar üzerine baskı yaptırmak isterseniz de saymış olduğumuz alanlar üzerinde de hizmet vermekteyiz. Bu sektör içerisine en iyi ekipmanları kullanan ekibimiz profesyonel baskılara ortaya koyarak sizlerin istediği baskıları en kısa sürede hazırlarlar.

Toplu olarak baskı yaptırmak için de bizlere sipariş oluşturabilirsiniz. Ekiplerimiz nasıl bir baskı istediğinizi ve materyal türünü söylemeniz yeterli olacaktır, profesyonel baskı makinelerimiz, kaliteli malzeme ile birleştiğinde ortaya mükemmel sonuçlar çıkacaktır.

Baskı hizmetlerimiz hakkında bilgi almak, fiyat bilgisi sorgulamak veya baskı yaptırmak için iletişim bilgilerimiz üzerinden bizlerle iletişime geçebilir ve kaliteli baskı uygulamasını en uygun fiyatlar dâhilinde alabilirsiniz.

firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR