• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98

Verda Koltuk Yıkama

firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Sadık Kayabaşı - Gülümser Kayabaşı

reklam logosu
  • firma fb
  • firma instagram

Verda Koltuk Yıkama ailesi olarak Denizli temizlik sektörünün önde gelen isimlerinden olmayı başarıyoruz. Yıllar önce hizmet vermeye başladığımız bu sektörün içerisinde pek çok rakip firma bulunuyor. Bizi rakip firmalardan ayıran özelliğimiz ise kullandığımız makine ve kimyasallar oluyor. Biz, yeniliğe açık bir firma olduğumuz için teknolojinin getirdiği yeniliklerden faydalanıyoruz. Bu yenilikler doğrultusunda kullandığımız makineleri ve kimyasalları geliştiriyoruz. Kullanılan kimyasal dozu doğru ayarlanamazsa veya yanlış kimyasal kullanılırsa koltuklarınız zarar görebilir. Biz, bu zararı göz önünde bulundurarak kalitemizden ödün vermeden çalışmalar gerçekleştiriyoruz.

Koltuklarınız ve yataklarınız belirli bir süre sonra kir tutmaya, lekelenmeye ve tozlanmaya başlar. Evde yapacağınız temizlik ile bu sorunları tamamen ortadan kaldıramazsınız. Çünkü evde yapacağınız temizlik yüzeysel bir temizlik olacaktır. Bizim yaptığımız temizlik ise koltuk ve yataklarınızı derinlemesine temizlemek için en etkili temizliktir. Ev ve iş yerlerinizde bulunan koltuklarınızı, oturma gruplarınızı ve yataklarınızı yerinde temizliyoruz. Alanında uzman ekibimiz, sizlere kusursuz bir temizlik hizmeti veriyor. Ekibimizin yapmış olduğu temizlik sonrasında koltuklarınız, oturma gruplarınız ve yataklarınız ilk günkü halini alarak tıpkı yeni gibi bir görünüme sahip olacaktır.

Hizmetlerimizden faydalanmak için yapmanız gereken tek şey ekibimizle iletişime geçmek, sizin için uygun gün ve saati belirlemek oluyor. Ekibimiz, belirlenen gün ve saatte adresinize gelerek koltuklarınızı, oturma gruplarınızı ve yataklarınızı yerinde derinlemesine temizliyor. Kısa sürede etkili temizlik için ekibimizden destek almalısınız.

firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR