• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98

Verizana Restaurant Camping Pala Dayı

firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Ali Kemal Küçükosmanoğlu

  • firma instagram

Doğal güzelliği ve mis gibi havasıyla her yıl milyonlarca turisti ağırlayan Trabzon da adını en çok duyduğunuz restoran şüphesiz Maçka Camping Karavan Verizana Restourant Park Pala Dayı!

Adımızı, dayımızın bıyıklarından aldık ve meraklısına restoranımızın kapılarını ardına kadar açtık. Sizleri güler yüz ve lezzetli menülerimizle karşılıyoruz. Oldukça geniş alana kurulu restoranımızın yeşilliklerle dolu bahçesinde mis gibi havayı içinize çekebilirsiniz. Zengin menülerimiz ve yöresel tatlarımız Trabzon’un zenginliklerini sofralarınıza getirmektedir. Açıldığımız günden beri bünyemizde binlerce misafir ağırladık ve hepsini memnun şekilde uğurladık. Ailenizle vakit geçirmeye uygun, çocuklarınız için geniş alanları bulunan restoranımız sürekli uğrak yeriniz olacak.

Evinizin konforunda ve anne eli lezzetinde hazırladığımız öğünlerimize sevgimizi ve samimiyetimizi de katıyoruz. Kullandığımız malzemeleri doğal olarak bahçemizden sofralarımıza taşıyoruz. Büyük bir titizlikle gerekli mutfak kontrollerimizi yaptırıyor ve sizlere tertemiz bir hizmet sunuyoruz. Hizmette şeffaflıktan yana olan firmamız, misafirlerinin isreği doğrultusunda restoranımızın her köşesini ziyarete açmıştır. Bizleri gönül rahatlığıyla tercih edebilmek için belli kanıtlar arayabilirsiniz ve aradığınızı kesinlikle firmamızda bulacaksınız. Büyük bir aile olan Maçka Camping Karavan Verizana Restourant Park Pala Dayı sürekli büyümeye devam etmektedir. Detaylı bilgi ve iletişim adreslerimiz için web adreslerimizden yararlanabilirsiniz. Rezervasyonunuzu önceden oluşturarak işinizi garantiye alın.

Restoranımızın konumuna yakın kamp alanları ve karavan duraklama noktaları bulunmaktadır. Çıktığınız tatillerde yolunuz Karadeniz’in incisi Trabzon’a düşerse mutlaka bizleri ziyaret edin.

firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR