444 24 98
  1. Tarım Hayvancılık
  2. Sakarya
  3. Vetipol Veter Klinik

Vetipol Veter Klinik İletişim Bilgileri

Vetipol Veter Klinik

Vetipol Veter Klinik olarak Sakarya-Adapazarın da hizmet vermekte olup veteriner, evcil hayvan bakımı, evcil hayvan aşılama vb. hizmetlerimiz devam etmektedir. Öncül amacımız severek ve büyük bir heyecanla yaptığımız işimiz ile müşterilerimizin ihtiyaçlarına en iyi şekilde cevap verip aynı zamanda müşterilerimizin memnuniyetini sağlamaktır. Sektörü içerisinde sürekli kendimizi yenileyerek müşterilerimize her zaman daha kaliteli hizmet verme çabası içinde olup müşteri memnuniyetini de önemsemekteyiz.Firmamızın en değerli parçası olan siz değerli müşterilerimizin hoşnut olabilmesi için dünya standartlarında modern uygulamaları getirmekten çekinmiyoruz.   Sektöründe lider bir firma olmayı benimseyen firmamız, firmalar ve müşterilerine yenilikçi, dürüst, kaliteli hizmet vermeyi ilke edinmiştir.Yeniliklere açık bir şekilde performans gösteren kadromuz sayesinde en yeni teknolojiler bile oldukça kısa bir süre içerisinde hayat buluyor. Tüm bu kaliteli uygulamaları gerçekleştirirken firmamızın daha geniş bir kitleye ulaşabilmesi için çaba gösteriyoruz.

Adres Adres Arabacı Alanı Mh 541 Sokak Adem Serlek İş Hanı No 8/2 Serdivan Sakarya
Telefon 1 Telefon 0 (541) 403 77 66
Telefon 2 Telefon 0 (264) 211 47 61
Yetkili Yetkili Yağmur Şener Yıldız
Lokasyon Lokasyon Sakarya » Serdivan
Arabacı Alanı Mh 541 Sokak Adem Serlek İş Hanı No 8/2 Serdivan Sakarya

Vetipol Veter Klinik Firması Hakkında

Vetipol Veter Klinik olarak Sakarya-Adapazarın da hizmet vermekte olup veteriner, evcil hayvan bakımı, evcil hayvan aşılama vb. hizmetlerimiz devam etmektedir. Öncül amacımız severek ve büyük bir heyecanla yaptığımız işimiz ile müşterilerimizin ihtiyaçlarına en iyi şekilde cevap verip aynı zamanda müşterilerimizin memnuniyetini sağlamaktır.

Sektörü içerisinde sürekli kendimizi yenileyerek müşterilerimize her zaman daha kaliteli hizmet verme çabası içinde olup müşteri memnuniyetini de önemsemekteyiz.Firmamızın en değerli parçası olan siz değerli müşterilerimizin hoşnut olabilmesi için dünya standartlarında modern uygulamaları getirmekten çekinmiyoruz.
Sektöründe lider bir firma olmayı benimseyen firmamız, firmalar ve müşterilerine yenilikçi, dürüst, kaliteli hizmet vermeyi ilke edinmiştir.Yeniliklere açık bir şekilde performans gösteren kadromuz sayesinde en yeni teknolojiler bile oldukça kısa bir süre içerisinde hayat buluyor. Tüm bu kaliteli uygulamaları gerçekleştirirken firmamızın daha geniş bir kitleye ulaşabilmesi için çaba gösteriyoruz.

 Vetipol Veter Klinik FİRMA GÖRSELLERİ

Vetipol Veter Klinik
Vetipol Veter Klinik
Vetipol Veter Klinik

 Vetipol Veter Klinik FİRMA ETİKETLERİ

serdivan hasta hayvan bakımı

serdivan evcil hayvan veterineri serdivan evcil hayvan aşılama

serdivan petshop

serdivan pet market

serdivan köpek maması

serdivan kedi maması

serdivan mama kabı

serdivan toptan kedi maması

serdivan ucuz köpek maması

serdivan toptan köpek maması

serdivan kedi kumu

serdivan kedi oyuncağı

serdivan kedi aksesuarları

serdivan tasma satışı

serdivan konserve mama

serdivan yaş mama

serdivan pet taksi

serdivan haysev bağış

serdivan veteriner

serdivan acil hayvan klinikleri

serdivan hayvan beslenme danışmanı

serdivan hayvan kuaför salonu


Devamını Göster
Vetipol Veter Klinik