• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98
firma logo

Vetorium Veteriner Kliniği

firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Gökhan Bolatlı

  • firma instagram

Vetorium Veteriner Kliniği olarak birmilyonnokta.com üyesiyiz. Adana evcil hayvan sektöründe hizmet veriyoruz. Çukurova üzerinde bulunan kliniğimizde değerli küçük dostlarımız için hizmet veriyoruz. Bizler aldığımız eğitim ve kazandığımız tecrübe doğrultusunda profesyonel veteriner hizmeti veriyoruz. Tam donanımlı kliniğimizde geniş kapsamlı sağlık hizmeti veriyoruz. Sizler de evcil hayvanlarınızın sağlığını korumak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Evinizde veya sokakta beslediğiniz hayvanların sağlığını korumak için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Kliniğimizde hayvan sever ekibimizle birlikte hizmet veriyoruz. Evcil hayvanların ve sokak hayvanlarının da sağlıklı, güvenli ve kaliteli bir yaşama hakkı vardır. Bizler tam donanımlı kliniğimizde öncelikle teşhis koyuyoruz. Teşhisin ardından tedavi yöntemini belirliyoruz. Hayvanlar için biyokimyasal analiz yapabiliyoruz. Sağlık durumuna göre cerrahi ve ortopedik operasyon uygulayabiliyoruz.

Kliniğimizde her zaman planlı hareket ediyoruz. İhtiyaç durumunda röntgen çekiyoruz. Hemogram, aşılama, tıraş gibi çeşitli çalışmalar yapabiliyoruz. Kedi, köpek, kuş, balık gibi çeşitli evcil hayvanlarınızın sağlığını kontrol ettiğimiz gibi bakımını da yapabiliyoruz. Tıraş ve yıkama hizmetiyle birlikte pansiyon hizmeti veriyoruz. Pansiyonumuzda evcil hayvanlarınız konaklayabilir. Uzman eğitmenlerimiz köpeklerinizi profesyonellikle eğitiyor. Kliniğimizde geniş kapsamlı hizmet veriliyor. Bizler sektörde gerçekleşen yenilikleri yakından takip ediyoruz. Bu yenilikler doğrultusunda kendimizi geliştiriyoruz. Daha iyi hizmet verebilmek için yeniliğe açık ekibimizle çalışmalarımızı yeniliyoruz. Sizler de evcil hayvanlarınızın sağlıklı bir yaşama sahip olması için kliniğimizden hizmet alabilirsiniz. Kliniğimizde doğru ve uygun fiyat aralığında hizmet verilmektedir.

firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR
Merhaba

Bayram Nedeniyle Kapayılıyız
Solido Grup Firmamız Olarak Bayram Boyunca Hizmet Veremiyoruz. İstek ve Arzularınızı [email protected] Mail Adresinden İletebilirsiniz.

Herkesin Bayramı Mübarek Olsun.
İyi Bayramlar