• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Villa Yaman Ayder ( Ayder Alo Bungalov Ev Kiralama )

Adres :

Yukarı Ambarlık Ayder Rize » Çamlıhemşin

Sektör :

Yetkili Kişi :

Gülay Güneşmaçça

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

gulaymacca53@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (535) 628 49 83

İşletmemiz; Rize turizm sektöründe faaliyet göstermek amacı ile siz değerli misafirlerimize kapılarını açmıştır. İşletme olarak amacımız siz değerli müşterilerimizin sevdikleri ile birlikte sakin, sessiz, huzurlu ve mutlu zamanlar geçirebileceği nezih ve ferah bir ortam sunmaktır. Bu amaç ekseninde tasarlanmış işletmemizde bir taraftan doğanın temiz havasını içinize çekerek bedeninizi ve ruhunuzu yenilenirken diğer taraftan gözleriniz nadide güzellikteki Ayder yaylasının yeşili ile huzur bulacaktır. Kısacası işletmemizde doğanın huzurunu iliklerinize kadar hissedeceksiniz.

İşletmemize ait villalar geleneksel yapıda olup; taş ve ahşap dokusu ve benzersiz mimarisi ile Ayder yaylasının eşsiz manzarasında yer almaktadır. Villalarımız siz değerli müşterilerimizin ihtiyaç duyabileceği her türlü ihtiyaç ve gereksinime cevap verebilecek şekilde tasarlanmıştır. Dolayısıyla her türlü konfora ve lükse sahiptir. Her villanın kendine ait balkonu bulunmaktadır. Villalar birbirinden bağımsız şekilde konumlanmaktadır. Kapınızı açtığınızda çam ağaçlarının ve kuş seslerinin içerisinde vadinin benzersiz manzarası ile karşılaşacaksınız. Vadiye bakan villalarımızın konforunda kendinizi dinlenmiş ve huzura kavuşmuş bir şekilde hissedeceksiniz.

İşletme olarak hedefimiz; siz değerli misafirlerimize Ayder yaylasının büyülü coğrafyasında zihinsel ve bedensel yorgunluğunuzu unutturarak eşsiz bir tatil imkânı sunmaktır. Bunun için siz değerli müşterilerimize sıradanlığın dışında modern çağın tüm ihtiyaçlarına cevap veren villalarımızda huzurlu bir tatil vaat ediyoruz. Yayla turlarının da dâhil olduğu pek çok etkinliğe katılarak dopdolu bir zaman geçirmek için siz değerli misafirlerimizi bekliyoruz.

rize çamlıhemşin alo villa kiralama,rize çamlıhemşin en yakın villa konaklama,rize çamlıhemşin dağ evi kiralama,rize çamlıhemşin manzaralı dağ evi kiralama,rize çamlıhemşin uygun fiyatlı dağ evi kiralama,rize çamlıhemşin hijyenik dağ evi kiralama,rize çamlıhemşin günlük dağ evi kiralama,rize çamlıhemşin apart villa kiralama hizmeti,rize çamlıhemşin hafta sonu apart villa kiralama,rize çamlıhemşin hafta sonu apart villa konaklaması,rize çamlıhemşin apart villa konaklama fiyatları,rize çamlıhemşin apart tatil villaları,rize çamlıhemşin apart tatil villa kiralama,rize çamlıhemşin apart tatil villa kiralama hizmeti,rize çamlıhemşin apart villa kiralama fiyatları,çamlıhemşin alo villa kiralama,çamlıhemşin en yakın villa konaklama,çamlıhemşin dağ evi kiralama,çamlıhemşin manzaralı dağ evi kiralama,çamlıhemşin uygun fiyatlı dağ evi kiralama,çamlıhemşin hijyenik dağ evi kiralama,çamlıhemşin günlük dağ evi kiralama,çamlıhemşin apart villa kiralama hizmeti,çamlıhemşin hafta sonu apart villa kiralama,çamlıhemşin hafta sonu apart villa konaklaması,çamlıhemşin apart villa konaklama fiyatları,çamlıhemşin apart tatil villaları,çamlıhemşin apart tatil villa kiralama,çamlıhemşin apart tatil villa kiralama hizmeti,çamlıhemşin apart villa kiralama fiyatları,

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR