• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98

Vira Izgara Lahmacun Döner

firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Fatih Güçlü-ibrahim İnci

  • firma instagram

Vira Izgara Lahmacun Döner salonu olarak Tekirdağ Çorlu’da faaliyet gösteren işletmemiz hizmet vermeye başladığı ilk günden bu yana kalitenin ve güvenin adresi olmuştur. İşletmemiz kısa sürede başarı basamaklarını büyük bir hızla tırmanmış, bölgenin en çok tercih edilen işletmesi haline gelmiştir ve sadece müşterilerinin değil rakiplerinin de saygısını kazanmış, başarısının tesadüf olmadığını göstermiştir.

Tekirdağ restaurant sektörünün öncü ve örnek işletmelerinden birisi olarak ülkemizin geleneksel lezzetlerini en doğal halleriyle hazırlıyoruz. Bu kapsamda deneyimli ustalarımızı en organik malzemelerle buluşturuyoruz. Ürünlerimizin hem hazırlanma koşullarında hem de kullandığımız malzemelerinde hijyenden ödün vermiyoruz. Et ve et mamullerimizin seçiminde belirlemiş olduğumuz kalite standartlarımızdan asla taviz vermiyor, bütün ürünlerimizde marka değeri kazanmış, güvenilir, yaygınlığı olan malzemeleri kullanıyoruz. Bu sayede müşterilerimizi her zaman en kaliteli ve sağlıklı menülerle buluşturuyoruz.

İşletme olarak yenilikçi çözümlerin, profesyonel kadronun, uygun fiyatın, doğruluk, dürüstlük ve güvenin, müşteri memnuniyetinin merkezi olarak bulunuyoruz. Her geçen gün gelişmeye devam eden sektör içinde biz de kendimizi geliştirmeye devam ediyoruz. Özellikle teknoloji alanında meydana gelen yeniliklerin kısa sürede firmamızda hayat bulmasını sağlıyoruz. İşini özveriyle, heyecanla yapan personellerimiz ile güler yüzlü çözümler üretiyoruz. Ürünlerimizi günübirlik, taptaze hazırladığımız gibi tüketime sunuyoruz. Kaliteden ödün vermeden ulaşılabilir fiyat ayrıcalıkları tanıyoruz. Tavuk döner, lahmacun, döner, kanat siparişlerini mekânımızda tercihe sunduğumuz gibi evlere ve işyerlerine de ulaştırıyoruz.

firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR