• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Vitamin Pizza 74 Davut Ustanın Yeri

Adres :

Adnan Menderes Bulvarı Yeni Mah. No: 346/a Muğla » Fethiye

Sektör :

Yetkili Kişi :

Davut Alıkma

E-Posta Adresi :

davut_[email protected]

Whatsapp 1:

0 (537) 798 12 21

Çok çeşitli menüleriyle göz dolduran firmamız Vitamin Pizza 74 Davut Ustanın Yeri birmilyonnokta.com un üyesidir. Muğla fast food sektörü içinde lezzetli yemekleri ile müşterilerimizin yoğun ilgisini gören firmamızda siz değerli müşterilerimiz için; pizza çeşitleri, tavuk döner, pide çeşitleri ve dürüm çeşitleri yapılmaktadır. Birbirinden lezzetli yemeklerimizle sizleri firmamızda ağırlamaktan mutluluk duyarız.

Firmamızda müşteri memnuniyetine çok önem verilmektedir. Müşterilerimizin her geçen gün artması yeterli güveni ve memnuniyeti sağladığımızın göstergesidir. Firmamızda yapılan tüm yemekler için pek çok malzeme kullanılmaktadır. Etler günlük olarak tedarik edilir. Diğer tüm malzemeler en kalitelisinden seçilir ve gerektiği şekilde muhafaza edilir. Kaliteli hizmet anlayışı ile üretimlerine devam eden firmamız güven sağlama konusunda oldukça başarılıdır. Firma çalışanlarımız güler yüzlü, genç, dinamik, işlerinde profesyonel olan kişilerdir. Firmamızda temizliğe gerektiği gibi özen gösterilir, ustalarımız eldivenle ve önlükle çalışır. Kullanılan tüm aletlerin temizliği sık sık tekrarlanır.

Firmamız ilk faaliyetlerine başladığı günden bugüne kadar geçen zaman içinde ürünlerinin çeşidini arttırmıştır. Tüm yenilikleri takip edip firmada uygulamıştır. Uyguladığımız fiyatlar piyasa şartlarına göre çok çok uygundur. Paket servisimiz de faaliyetlerine devam etmektedir. Bizleri arayarak da sipariş verebilirsiniz. İstediğiniz tüm ürünler mümkün olan en kısa zamanda, sıcaklık ve tazelikleri kaybolmadan müşterilerimize teslim edilmektedir. Pizzalarımız bol malzemeli, ince hamurdan yapılan lezzetli ürünlerdir. Lahmacun ve pide çeşitlerimiz işini ehli ustalarımız tarafından fırınlarımızda pişirilmektedir.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR