• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Vizyon Car Care

Adres :

Beyazevler Mahallesi 574. Sokak No: 50 Yanı 6. Sanayi Sitesi Gaziemir/izmir İzmir » Gaziemir

Sektör :

Yetkili Kişi :

Yusuf Karagöz

E-Posta Adresi :

yusufkaragoz90@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (555) 843 13 67

Whatsapp 2:

0 (555) 843 13 67

Whatsapp 3:

0 (555) 899 00 88
Vizyon Car Care

Çok sayıda firmanın kendi markasını yaratmaya çalıştığı oto yıkama sektöründe en çok tercih edilen firması olma amacıyla çıktığımız yolda amacımıza uygun şekilde ilerlemeye devam ediyoruz.

Bu alanda bugüne kadar müşterilerimize sunduğumuz kaliteli hizmetlerimiz ve kurumsal altyapımız sayesinde en çok tercih edilen firma olmayı başarmış olmanın gururuyla bu unvanı sürdürmek üzere kendimizi her geçen gün daha da donanımlı hale getirmeye devam ediyoruz. Kendi bölgemizde göstermiş olduğumuz faaliyetlerimiz için en uygun fiyat desteğiyle sizlere ulaşmaya devam ediyoruz.

Her biri kendi alanının en uzman isimlerinden oluşan ve tecrübesi ile bizlere büyük oranda katkı sağlayan personelimiz ile birlikte kaliteli bir hizmet için gerekli olan tüm koşulları size hizmet verirken uygun hale getiriyoruz.

Personel alımında dikkat ettiğimiz hususlar sonrasında tamamı tecrübe ve profesyonel çalışmaya uygun bir ekip oluşturarak sizlerin de bu çalışma ortamının etkilerini hissedebileceğiniz sorunsuz bir hizmetten yararlanmanızı sağlıyoruz. Bu sayede bugüne kadar oto yıkama sektöründe elde etmiş olduğumuz liderliğimizi de koruyabiliyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR