• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Vizyon Koltuk Yıkama

Adres :

- Ankara » Yenimahalle

Sektör :

Yetkili Kişi :

Emrullah Duman - Ahmet Duman

E-Posta Adresi :

emrullahduman472@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (533) 088 64 19

Whatsapp 2:

0 (535) 433 40 30

Günlerimizi üzerinde geçirdiğimiz koltuk ve sandalyelerimiz zaman içerisinde yıpranarak, kirlenir. Rahat ettiğimizden dolayı sık sık tercih ettiğimiz koltuklarımızda yeri geliyor yatıyoruz da. Koltuklarımızda gözle görülmeyen ve insan sağlığına zararları bulunan bakteri ve zararlı mikroorganizmalar birikmektedir. Özellikle kumaş altında ve süngere hapsolmuş olan bu zararlı bakteriler insan sağlığını tehdit etmektedir. Evlerimizin temizliğine nasıl dikkat ediyor isek koltuklarımızı da düzenli olarak yıkatmalı ve temizletmeliyiz.

Vizyon Koltuk Yıkama ihtiyaçlarınıza yönelik tüm temizlik işlemlerini en hızlı ve en doğru şekilde yapmaktadır. Bünyemizde bulundurduğumuz son teknoloji cihazlarımız ile hem buhar hem de vakum sistemli cihazlarımız hayatınızı kolaylaştırmaktadır. Koltuklarınızı ıslatmadan ve 15 dk da kuruma garantisi veren firmamız, buhar sistemi ile derinlemesine temizliği sizlere yaşatmaktadır. Vakum sistemi ile de kumaş altındaki tüm kirleri ve lekeleri içine çekerek koltuğunuzda hiçbir leke bırakmamaktadır.

Firmamız müşterilerimizin sağlığını düşündüğü için temizlik malzemelerini ağır kimyasallar içermeyen, sabun içerikli tamamen organik ürünleri kullanmaktadır. Koltuk kumaş türünüze göre farklı ürünleri tercih eden firmamız, kumaştaki lekeleri derinlemesine tertemiz yapar. İşlem sonucunda ilk günkü gibi tertemiz ve hijyenik haline geri döner. Bu güne kadar gerçek temizlik ile karşılaşmamış müşterilerimiz, işinde detaylara önem veren firmamızı tercih etmektedir.

Firmamızdan randevu almak için 05330886419 telefon numaramızdan bizlere ulaşabilirsiniz. İstediğiniz zaman dilimi arasında adresinizde olan firmamız, en uygun fiyatlar ile sizleri memnun etmektedir.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR

Yasaklar nedeni ile kapaılıyız

Covid-19 salgınından kaynaklanan yasaklar nedeni ile kapalıyız. Herkese Sağlıklı Günler Dileriz.
Dilerseniz istek, soru ve önerilerinizi iletişim sayfasından bize iletebilirsiniz.

İyi Günler