• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Volkan Oto Lastik Rotbalans

Adres :

629.sokak No: 97 Seyhan Mah. Buca/izmir İzmir » Buca

Sektör :

Yetkili Kişi :

Volkan Halka

E-Posta Adresi :

volkan_halka75@hotmail.com

Whatsapp 1:

0 (533) 399 38 66

Whatsapp 2:

0 (533) 399 38 66

Volkan Oto Lastik

Volkan Oto Lastik firması olarak müşterilerimizin ne tür ihtiyaçları olduğundan beklentilerine en kaliteli şekilde nasıl cevap verileceği konularına dek birçok kriteri temel amaçlarımız arasına eklemekteyiz. Volkan Oto Lastik, bu ölçüde otomotiv sektörüne yönelik değişimleri takip eden ürün çeşitliliğini müşterilerinin karşısına çıkarmaktadır.

Alternatifleri gerek çeşitlilik gerekse de fiyat noktasında arttıran böylece de hemen her müşterisi için beklentileri karşılayabilen firmamız taklitten uzak duran özgün fikirleriyle ise dikkat çekmekte bu yönüyle de sektörün önemli isimleri arasında yer almaktadır. Bunların yanı sıra firmamıza yönelik bilinmesi gereken bir husus da piyasanın kendisini yönlendirmediği aksine firmamızın piyasayı yönlendirdiği yönündedir.
Otp lastik sektöründe müşteriye en uygun fiyatlı hizmeti kaliteden ödün vermeden ulaştırma misyonuyla hareket eden firmamız için bu amaca hizmet eden çeşitli analiz çalışmaları oldukça önemlidir. Hizmet üretiminde kaynak kullanımı ve bütçe hesaplamalarından personel seçimine tüm aşamalar stratejik bir şekilde planlanıp uygulanarak en uygun fiyatlı çözümlere ulaşılmaktadır.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR