• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Wash & Go Oto Bakım Ürünleri

Adres :

3174 Sok. No: 8/a Bozyaka Karabağlar / İzmir İzmir

Sektör :

Yetkili Kişi :

Barbaros Budak

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

pinass35@hotmail.com

Whatsapp 1:

0 (532) 250 56 74

Whatsapp 2:

0 (532) 549 65 18

WASH &GO OTO BAKIM ÜRÜNLERİ sektörü içerisinde sürekli kendimizi yenileyerek müşterilerimize her zaman daha kaliteli hizmet verme çabası içinde olup müşteri memnuniyetini de önemsemekteyiz.


WASH & GO OTO BAKIM ÜRÜNLERİ olarak öncül amacımız severek ve büyük bir heyecanla yaptığımız işimiz ile müşterilerimizin ihtiyaçlarına en iyi şekilde cevap verip aynı zamanda müşterilerimizin memnuniyetini sağlamaktır.

Yaptığı teknolojik yatırımlar ile sektöründe lider bir firma olmayı benimseyen firmamız, Bayiliğini yapmakta olduğu firmalar ve müşterilerine yenilikçi, dürüst, kaliteli hizmet vermeyi ilke edinmiştir. Firmamızın başarılı olmasında en büyük pay siz değerli müşterilerimize aittir.


MİSYONUMUZ;


WASH & GO OTO BAKIM ÜRÜNLERİolarak, çalıştığımız tüm alanlarda Türkiye’ye uygun en yeni ve en ekonomik teknolojileri getirmek ve kullanıcıların hizmetine sunmak. Bunu yaparken de müşteri memnuniyetini ön planda tutarak, etik ve ahlaki değerler ışığında, kaliteden ödün vermeden satışlarımızı arttırmak, gelişme ve iyileşme faaliyetlerini sürekli kılarak örnek bir kuruluş olmaktır.

VİZYONUMUZ;


Çalışma arkadaşlarımızın seçimi ve eğitimi ile temelleri atılmış olan firmamızı, geçmişteki başarılarımızdan esinlenerek daha iyiye ve daima ileriye taşımak, çağdaş Türkiye’mizde içinde yer aldığımız sektörde örnek ve önder bir kuruluş olarak varlığımızı sürdürmek vizyonumuzdur.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR