• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98
firma logo

West Kitchen

firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Ganim Avcı

reklam logosu
  • firma fb
  • firma instagram

Hatay sahip olduğu kültürel çeşitlilik bakımından ülkemizin en zengin şehirlerinden biri… Bu zenginlik sadece sosyal ve ekonomik alanda değil, aynı zamanda mutfakta da kendini gösteriyor. Ülkemizin en zengin mutfaklarına sahip Mersin, Antalya, Gaziantep, Şanlıurfa, Kayseri gibi şehirleriyle yakın olan Hatay, bu yakınlığı mutfağına yansıtmayı başarmış az sayıda şehirlerimizden biridir. Tarihi açıdan da önemi yüksek olan şehir, sahip olduğu tarihi yapılar sayesinde her yıl yüksek sayıda turiste ev sahipliği yapmasının yanında Ortadoğu ülkeleriyle yapılan ticaretin de kapısı konumundadır.

Sadece ülkemizin değil, dünyanın her tarafından yıl içinde çok sayıda turist çeken bu şehrinin, tüm bu kültürlere uygun ağız tatlarının bulundurulması da özellikle ticari başarı için gerekliliktir.

Biz West Kitchen olarak İnegöl Köfteden Hot Dog’a, Sucuk Dönerden, Hambugere, Izgaradan çok sayıda salada çeşidine kadar geniş bir menü ile geniş bir zevk skalasına hizmet veriyoruz. Bu kadar birbirinden farklı lezzetin bir arada başarıyla sunulması, eğitimli, tecrübeli ve yetenekli aşçılar ile kaliteli malzemeler kullanmadan mümkün değildir. Bu detaylara verdiğimiz önem sayesinde bugün Hatay fastfood sektöründe parmakla gösterilen örnek işletmelerden biri haline gelmiştir.

İşimizle ilgili tüm detaylara, temizliğe ve kaliteye verdiğimiz özenle, sadece ülkemizin değil, dünyanın birçok farklı bölgesinden bir araya getirdiğimiz eşsiz lezzetlerle, güler yüzlü, tecrübeli ve eğitimli personelimizle kazandığımız başarıyı müşterilerimizin sadakatleriyle ödenmiş olmasından dolayı gururluyuz.

firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR