• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Wiranee City Cafe

Adres :

Şirinevler Mahallesi Mareşal Fevzi Çakmak Caddesi . 5. Sokak No: 9/c İstanbul » Bahçelievler

Sektör :

Yetkili Kişi :

Selim Alkan

E-Posta Adresi :

selimalkan611@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (544) 226 15 29

İstanbul restaurant sektörünün kaliteli firması olarak benzersiz hizmetler sunmaya devam ediyoruz. Müşterilerimizin damak zevklerine hitap etmek için gerekli olan bütün koşulları sağlıyoruz. Hizmetlerimizin tamamını müşterilerimizi odak noktasında tutarak gerçekleştiriyoruz. Müşteri isteği firmamız için oldukça önemlidir. Siz değerli müşterilerimizin isteklerine doğru ve hızlı şekilde geri dönüş yapmak için yemek çeşitliliğimizi sürekli olarak artırmaya çalışıyoruz. Yemeklerimizin kusursuz lezzeti ve çeşidi ile rakiplerimizi de geride bırakmayı başarıyoruz. Sektörde adımızı başarı ve kalite unsurları ile duyurmak için yoğun çaba sarf ediyoruz. İleriye dönük çalışmalarımız ile hedef edindiğimiz konuma geleceğimize inanıyoruz.

Hedef edindiğimiz konum, restaurant sektörünün öncü firması olmaktır. Hedefimize uygun çalışmalar gerçekleştirerek hayallerimize hızla yaklaşıyoruz. Restaurantımızda hazırlanan yemeklerin tamamı yüksek kalite içermektedir. Kaliteli hizmetlerimizi daim kılarak başarımızı da kanıtladığımızı düşünüyoruz. Kaliteli lezzetler hazırlamak sanıldığı kadar kolay değildir. Birbirinden lezzetli yemeklerimizi işinde uzman ekibimiz hazırlamaktadır. Profesyonel ekip arkadaşlarımız alanlarında son derece tecrübelidir. Tecrübeleri ve el lezzetleri ile ortaya çıkan lezzetli yemekleri denediğinizde vazgeçemeyeceksiniz.

Biz firma olarak hazırladığımız yemeklerin kalitesine ve lezzetine güveniyoruz. Yemeklerimizin içerisinde kullandığımız malzemeleri titizlikle seçiyoruz. Malzemeler kesinlikle kanserojen madde ya da katkı maddesi içermemektedir. Siz değerli müşterilerimizin sağlığı her şeyden daha önemlidir. Yemeklerimizin kalitesi kadar fiyatı ile de ön plana çıkıyoruz. Son derece uygun fiyatlarla satışa sunduğumuz yemekleri bütün müşterilerimize tattırmak istiyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR