• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98
firma logo

Yada Matbaa

firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Murat Taşçı

İstanbul Yada Matbaa olarak, Esenyurt’ta matbaacılık sektörünün önde gelen firmalarından bir tanesi olmayı hedefliyoruz. Yılların bilgi birikimini, kullandığı gelişmiş teknolojilerle müşterilerine kusursuz bir hizmet vermek amacıyla kullanıyoruz. Reklam sektöründe hizmet veren firmamız, sahip olduğu bilgi birikimini ve tecrübesini müşterilerine kusursuz bir hizmet sunabilmek için günden güne arttırmaktadır. WhatsApp, E-posta veya internet üzerinden kolayca erişim sağlayabileceğiniz firmamız son teknoloji ürünlerle donatılmış olup en yüksek kapasiteye sahip baskı işlemlerini gerçekleştirmektedir.

Müşteri memnuniyetine son derece titizlik gösteren firmamız özellikle üretim kapasitesi ve hızlı üretim, kolay sipariş imkânı, sipariş takip edebilme hizmetleri ve operasyonel alt yapı hizmetleriyle performansımızı en üst seviyede tutarak kullanıcılarımıza en uygun hizmeti sunmaktayız.

Ofset ürünleri, promosyon ürünler, broşür, el ilanı, kartvizit çeşitleri, dış mekan baskı ürünleri ve daha pek çok ürün hakkında hizmetinize hazır olan taş matbaaya whatsApp üzerinden veya internet adresimiz üzerinden kolayca erişebilir ve her türlü teknik bilgi ve desteğe kavuşabilirsiniz.

İstanbul taş matbaa olarak bünyemizde barındırdığımız profesyonel operasyon ekibimiz, grafik tasarım ekibimiz, baskı ve baskı sonrasında ilgilenen ekiplerimizle birlikte müşterilerimize en kaliteli ve en hızlı hizmeti sunmayı amaçlıyoruz ve bunun için de var gücümüzle çalışıyoruz. Müşterilerinin talepleri doğrultusunda en iyi hizmeti sunmaya çalışan firmamız sayesinde matbaa işlemlerinizi kolayca halledebileceksiniz. Böylece en kıymetli servetiniz olan zamanlarınız size kalmış olacak. Eğer bize ulaşamazsanız numaranızı bırakın biz sizi ararız.

firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR