• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Yağız Halı Yıkama Fabrikası

Adres :

Akçaburgaz Mahallesi 3058 Sokak No: 9 İstanbul » Esenyurt

Sektör :

Yetkili Kişi :

Yakup Bey

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

esenyurthaliyikama.net

Whatsapp 1:

0 (530) 246 84 34

Whatsapp 2:

0 (530) 246 84 34

Yağız Halı Yıkama Fabrikası olarak İstanbul Esenyurt’ta faaliyet gösteren işletmemiz güvenilir çözümleriyle öne çıkmakta, %100 müşteri memnuniyeti sağlayarak hizmetlerine devam etmektedir.

Firma olarak Esenyurt halı yıkama sektöründen kurulduğumuz günden bu yana önceliğimiz yenilikçi çözümler sunarak müşterilerimizin beklentilerinin çok daha üzerinde bir kalite sunma olmuştur. Bunun için uzman, deneyimli ve gelişime açık personellerimizle birlikte çalışıyoruz. Ekip ruhuyla ve en son sistem makinelerimizle hizmet veriyor, her şeyin en iyisine layık olan müşterilerimizi kusursuz bir temizlik ile tanıştırıyoruz.

Firma olarak hem halı yıkama hem de koltuk yıkama hizmeti veriyoruz. Halılarınızın türü ve cinsi her ne olursa olsun, firmamızda başarılı bir şekilde yıkanacaklarından emin olabilirsiniz. Ücretsiz servis hizmetimizle halılarınızı adreslerinizden teslim alıyor, sos sistem makinalarla döşenmiş fabrikamızda yıkayıp kurutup paketleyerek en kısa sürede yine adresinize teslim ediyoruz.

Koltuk yıkama işlemlerimizde en son sistem koltuk yıkama makinaları kullanıyoruz. Söz verdiğimiz saatte adreslerinize gelerek koltuklarınızı en iyi şekilde yıkıyor, vakumlayarak bütün kirden, pastan, tozdan arındırıyor ve kısa süre içinde pırıl pırıl kullanımınıza hazır hale getiriyoruz.

Firmamızda profesyonel uzman kadromuz insan sağlığına uygun, doğal deterjanlar ve şampuanlar kullanıyor. Ürün özelliğine göre deterjan tercihi yapıyoruz. En zorlu lekeleri kolaylıkla çıkarırken aynı zamanda bakterilerden de arındırıyoruz. Bu sayede siz kıymetli müşterilerimize sadece estetik değil aynı zamanda hijyenik çözümler sunuyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR