• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Yağız Halı Yıkama Fabrikası

Adres :

Akçaburgaz Mahallesi 3058 Sokak No: 9 İstanbul » Esenyurt

Sektör :

Yetkili Kişi :

Yakup Bey

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

esenyurthaliyikama.net

Whatsapp 1:

0 (530) 246 84 34

Whatsapp 2:

0 (530) 246 84 34
Yağız Halı Yıkama Fabrikası olarak esenyurt halı yıkama,esenyurt halı yıkama firması,esenyurt halı yıkama şirketi,esenyurt halı yıkama fabrikası,esenyurt makina halısı yıkama,esenyurt yün halı yıkama ,esenyurt temiz halı yıkama,esenyurt uygun fiyata halı yıkama,esenyurt koltuk yıkama,esenyurt yerinde koltuk yıkama,esenyurt hijenik koltuk yıkama,esenyurt yerinde koltuk yıkama,esenyurt yerinde koltuk temizliği vb alanda hizmet vermekteyiz.

Hata payının sıfıra indirgendiği hizmetlerimiz modern uygulamaların benimsendiği çalışmalarla da dikkat çekmektedir. Hizmetlerimizde ticari ahlaka uygun olarak hareket etmekte ve bu konudaki hassasiyetimizle müşterilerimizin karşısına çıkmaktayız. Sadece ticari ahlaka uygunluğuyla dikkat çekmeyen hizmetlerimiz bu ölçüde ekip ruhunu benimsemiş uzman personellerimizin güler yüzlülüğüyle de büyük ilgi görmektedir.

Tesadüfî başarıdan uzak olan şuana kadar elde ettiği başarıyı ise yoğun çalışmaları ve deneyimli ekibiyle ortaya koyan şirketimiz, standartların çok üzerinde olan hizmet kalitesiyle beklentilere hitap etmekte ve bu noktada hiçbir zaman yeterli demeden hedeflerini hep daha ilerisi ve daha iyisi olacak şekilde belirlemektedir. Bu ölçüde en iyinin en makul aralıklar ile doğru yöntemler eşliğinde müşterilere sunulması firmamızınmisyonlarından biri olacaktır.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR