• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Yağız Tadilat Dekorasyon

Adres :

Çorlu Tekirdağ Tekirdağ » Merkez

Sektör :

Yetkili Kişi :

Berkan İrez

E-Posta Adresi :

canikliberkan5@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (541) 307 60 43

Ev, büro, ofis, iş yeri gibi yaşam alanları hayatımızda önemli bir yer kaplamaktadır. Bu alanlar bizler için çok kıymetlidir. Bu yerlerde kendimizi güvende hissetmek isteriz. Bu nedenle yapıların güvenilir ve dayanıklı olmasını arzu ederiz. Güvenilirliğin ve sağlamlığın yanı sıra dekorasyon konusu da çok önemlidir. Yaşam alanlarımızın estetik, işlevsel ve iyi dekore edilmiş olması, kendimizi iyi hissetmemiz açısından değerlidir. Bu anlamda sizlere hizmet veren Yağız Tadilat Dekorasyon sizlerledir. Firmamız Tekirdağ iç dekorasyon sektöründe faaliyet göstermektedir.

Yılların getirdiği tecrübe ve birikim ile sizlere hizmet veren firmamız, kaliteli çalışmalarla sizlerledir. En güvenilir ve iyi çalışmaları sunmak adına büyük çaba harcamaktadır. Bu alanda sahip olduğu deneyim ile sizlerin hizmetindedir. Anahtar teslim mantolama işlemlerimiz ile sizlerleyiz. Kaliteli, güvenilir ve verimli mantolama işlerimiz ile hem yapınızın güzel bir görünüm kazanmasını hem de sizlerin maddi anlamda tasarruf elde etmesini sağlıyoruz. Isınma ve yalıtım anlamında çok yararlı olan mantolama işlemiyle, eviniz daha kolay ısınmakta ve ısıyı daha uzun süre muhafaza etmektedir. Alçı ve boya işlerinde başarılı çalışmalara imza atan firmamız, bu alanda da iddialıdır. Asma tavan tasarımları ve modelleriyle de sizlerin hizmetinde olan firmamız, güvenilir bir adrestir.

Mantolama, alçı, boya, asma tavan ve benzeri dekorasyon işlerinde hizmet veren firmamız, en kaliteli ve güvenilir hizmeti sunmak gayesindedir. Bu hedef doğrultusunda emin adımlarla ilerlemektedir.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR