• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Yağmur Medikal Solunum Merkezi

Adres :

Medrese Ali Bey Mah. Talatpaşa Cad. No.128/b Meriç 2 Sitesi(sosyal Güvenlik Kurumu Karşısı) Edirne Edirne » Merkez

Sektör :

Yetkili Kişi :

Tarık İdug / Vildan İdug

E-Posta Adresi :

yagmursolunum@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (531) 947 31 91

Whatsapp 2:

0 (531) 947 31 91

Whatsapp 3:

0 (532) 588 64 81

Whatsapp 4:

0 (554) 180 12 01

Yağmur Medikal Solunum Merkezi

Müşteri memnuniyetini, sürekli gelişmeyi, kaliteyi, ekip çalışmasını, sosyal sorumluluğu, profesyonel yönetim anlayışını, teknolojik gelişmelere uygunluğu ve paylaşımı esas alan bir anlayışla sektöründe lider bir kuruluş olmayı kendine “VİZYON” edinmiştir.

Verdiğimiz hizmetler alanında en iyisi olmak için müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutan; yaşam kalitesinin yükselmesi ve ilgili alanlardaki en yeni teknolojinin kullanılmasını ve takip edilmesini sağlayan; durmaksızın yola devam eden bir anlayışla kendine her geçen gün yeni değerler ekleyen; “Belirli müşteriye kaliteli ürün ve hizmet” anlayışı yerine “Herkese kaliteli ürün ve hizmet” anlayışı ile hareket edip sahip olduğu ortaklıkları geliştirmek için her geçen gün çalışan; iş ve işçi güvenliğinin yanı sıra çalışan memnuniyetini en üst düzeyde ve canlı tutmayı amaç edinen; faaliyet alanındaki firmalardan bir adım önde olarak onlara örnek olmayı hedefleyen bir şirket olmayı hedeflemekteyiz.
Sunduğumuz kaliteli hizmetler firmamız tarafından yılladır başarılı şekilde sunulmaktadır. Bu konuda sizlerden çok ilgi gören firmamız bu çalışma sistemini yıllardır başarılı bir şekilde sürdürmektedir. Bundan sonrada başarılı şekilde ve sürekli geliştirilerek bu hizmetlerimizin sürdürülmesi devam edecektir. Müşteri memnuniyetini ön planda tutan firmamız sürekli hizmetlerini geliştirmektedir.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR