• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Yağmur Reklam

Adres :

Cumhuriyet Mahallesi Yavuz Sultan Selim Caddesi 12/b Kocasinan Kayseri Kayseri » Kocasinan

Sektör :

Yetkili Kişi :

Vezir Yağmur- Yasin Yağmur

E-Posta Adresi :

yagmur_reklam38@hotmail.com

Whatsapp 1:

0 (507) 384 75 03

Whatsapp 2:

0 (542) 508 62 34

Whatsapp 3:

0 (507) 384 75 03

Yağmur Reklam

Işıklı Işıksız Tabela, Totem, Araç Cam Kaplama, Kayan Yazı Led Tabela, Kutu Harf, Krom Harf, Sticker Lazer ve Açık Hava Reklamcılığı olarak Kayseri Kocasinan da hizmet vermekteyiz.

Reklam sektörünün öncüsü olan Yağmur Reklam olarak reklam sektöründe en yeniyi ve en iyiyi hedefleyen ve her daim kaliteli hizmet sunma çabası içerisinde olan bir firmayız. Bu nitelik kapsamında Yağmur Reklamolarak ilk amacımız yaptığımız işin değerini yükselterek müşterilerimize daha doğru ve güvenli çözümler sunabilmektedir. Müşterilerimizin firmamızdan dolayı sağlamış oldukları memnuniyet bizim için daha fazla gelişim ve büyüme adına en önemli kıstas olmaktadır.

Yağmur Reklam olarak, kendi menfaatlerimiz olduğu kadar ülkemizin menfaatlerini de düşünmekte ve hizmetlerimizde kurumsallığa yakışır seviyede çözümler üretmeye gayret etmekteyiz. Müşteri odaklı hizmetler sunmak için, kaliteli ürün ve malzemelere yer vermekte ve aynı zamanda da, günümüz teknolojik çağa ayak uydurma görevini üstlenmekteyiz. Reklam sektörü için yenilikçi, tasarımcı ve ahlaklı hizmetleri sunmak ve firmamıza yakışır şekilde iletişimlerimizi güçlendirmekteyiz. Ayrıca, çalışanlarımıza müşterilerimiz için sabırlı, saygılı ve sevgili olmaları konusunda uyarıda bulunmakta ve hizmetlerimizin aile ortamı eşliğinde gerçekleşmesine dikkat etmekteyiz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR