• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98
firma logo

Yağmur Tattoo Studio

firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Yağmur Sayen- Ege Sayen

  • firma fb
  • firma instagram

İstanbul tattoo dövme sektöründe yer alan firmamız dövme sanatını icra etmektedir. Sanatsal anlamda görselliği insan bedenine yansıtan firmamız kaliteyi ve başarıyı hedef edinmiştir. Gerçekleştirdiğimiz hizmetlerin tamamı üstün kalite ile buluşarak sunulmaktadır. Kalitemizden kesinlikle taviz vermiyoruz ve başarımızı sürekli olarak üst seviyelere çıkartabilmek için yoğun çaba sarf ediyoruz. Bulunduğumuz konumdan memnunuz fakat hedefimizi gerçekleştirmek için yani öncü firma olabilmek için kendimizi geliştiriyoruz.

İnsanlığın var olduğu günden bu yana vücutları süsleyen sanat dalı olarak farklı evrelerden geçen dövmecilik bizlere atalarımızdan yadigârdır. Severek yaptığımız mesleğin sektöre kazandırdığı yenilikleri de yakından takip ediyoruz. Dövme sektörü çizime dayalı bir sektör olduğundan gelişmelerin ardı arkası kesilmiyor, firmamız da söz konusu gelişmeleri ve yenilikleri yakından takip ederek başarısına başarı katıyor. Dövmenin insan bedenine uygulandığı amaçlar da çeşitlilik göstermektedir, her ne amaca hizmet ederse etsin sonuç itibari ile sanatla buluşan dokunuşları ifade etmektedir. Firmamız çatısı altında yer alan ekibimiz de dövme ruhunu taşıyan ve işinde son derece tecrübeli olan kişilerdir. Tecrübesi ve bilgi birikimi ile müşterilerimizi memnun etmeyi başaran çalışanlarımız farkını bir kez daha ortaya koyuyor. Profesyonel ekibimizin uygulamış olduğu dövmeler tamamen firmamızın tasarımıdır ve oldukça hassas şekilde uygulanmaktadır. Uygulama merkezimiz sağlık koşullarına uygun ve sterildir.

Dövme çalışmalarımız kalitesi kadar fiyatı ile de etkiliyor. Uygun fiyatlar ile başarılı dövmelere sahip olmak için firmamızı ziyaret edebilirsiniz.

firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR