• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98

Yağmur Tesisat Teknik ve Yapı Dekorayson

firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

İlhan Karabacak

reklam logosu

Dekorasyon, yapıların hem estetik hem de işlevsel olmalarını sağlar. Bu yüzden de yapı sektörünün ayrılmaz detaylarından birisidir. Farklı dekorasyon fikirleri ile mekânlarınızı kişiselleştirebilir, kimlik kazandırabilir, yaşam tarzınıza ve zevklerinize uygun hale getirebilirsiniz. Ya da eski yapılarınızda yapacağınız sihirli dokunuşlarla yapılarınızı apayrı bir görünüme kavuşturabilir, çok daha modern bir hale getirebilirsiniz. Bunun için alanında uzman, profesyonel bir firma ile çalışmak size benzersiz kapılar açacaktır. İstanbul Beylikdüzü’nde faaliyet gösteren Yağmur Tesisat Teknik ve Yapı Dekorayson firmamız tam da bu hizmeti veriyor. Yaşam alanlarınızı hayallerinizin ötesine taşıyoruz.

İstanbul inşaat sektöründe farklı tasarımlarıyla dikkat çeken firmamız aynı zamanda tesisat çözümleri de sunuyor. Tesisatlar yapılardaki yaşam konforunu, estetiği ve güvenliği sağlar. Aynı zamanda yapıların ömrünü etkiler. Gelişmiş altyapısıyla dikkat çeken firmamız gerek dekorasyon gerekse tesisat işlerinde modern altyapısıyla hizmet veriyor. Klasik yöntemlerin dışında, benzersiz çözümler üretiyoruz. Müşteri memnuniyetini merkez alarak en doğru zamanda en doğru çözümleri üretmeye çalışıyor, geniş hizmet yelpazemizle fark yaratıyoruz.

Boya badana işleri, tıkanıklık açma işleri, doğalgaz tesisatı yapımı, anahtar teslim tesisat işleri, petek temizleme, kombi satışı, kamera ile kaçak tespiti, çatı izolasyonu, ücretsiz doğalgaz keşif işleri, sıhhi tesisat işleri ve çok daha fazlası için firmamızı tercih edebilirsiniz. Profesyonel kadromuzdan yardım talep edebilir, yaşam alanlarınızın konforunu ve estetiği arttıracak güvenli çözümler için tarafımızdan destek alabilirsiniz.

firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR