• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98
firma logo

Yağmur Ticaret

firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Evren Gürbüz

reklam logosu
  • firma fb
  • firma instagram

Bursa alışveriş sektöründe hizmet vermekte olan firmamızın faaliyet alanı makaron filtre doldurma makinesi, nargile, nargile tütünü, tütün yan ürünleri, sarma makinesi ve kağıdı gibi tekel ürünleri satışıdır. Satışını yapmakta olduğu ürünler TABDK lisanslı, bandrollü ve orijinal ürünler olup; tüm ürünlerimizi garanti kapsamı altında siz değerli müşterilerimize sunmaktayız. Bununla birlikte tüm yasal mevzuatlara uygun, insana ve çevreye karşı son derece duyarlıyız. Dolayısıyla faaliyet alanımızda sürdürülebilirliğe katkı sağlamak amacı ile siz değerli müşterilerimize hizmet vermeyi amaçlıyoruz.

Toptan satışlarda oldukça geniş bir stoka sahip olan firmamıza siparişlerinizi; sayfamızda verilen iletişim adresimizden de oluşturabilirsiniz. Aynı zamanda teknolojinin gelişmesine paralel olarak online siparişler de almaktayız. Yerel ve ithal tüm ürün çeşitlerimizi ister perakende ister toptan olsun en uygun fiyat ve en makul ödeme koşulları ile sunmaktayız. Yüzde yüz güvenli alışveriş imkânı ile ürünlerinizi kapınıza kadar teslim ediyoruz. Ayrıca en uygun fiyat ve en uygun ödeme koşulları ile siz değerli müşterilerimizi sayfamızı ziyaret etmeye bekliyoruz.

Firma olarak hizmet kalitemizi daha da arttırarak müşteri portföyümüzü genişletmek öncelikli hedefimizdir. Bu hedefimiz kapsamında dürüst ve güvenilir satış ilkeleri doğrultusunda hareket ederek mutlak müşteri memnuniyeti sağlamak için elimizden gelen gayreti sarf etmekteyiz. Kaliteli ve dayanıklı tütün sarma makinelerimiz, filtrelerimiz, makaronlarımız ve nargile çeşitlerimiz ile keyfine düşkün siz değerli müşterilerimizin her zaman yanındayız.

firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR