• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Yahyalar Yapı Market

Sektör :

Yetkili Kişi :

Ertuğrul Gazi Özcan

Değerlerimize bağlılığımız siz değerli müşterilerimizin dikkatini çekmiş olmalı ki bizi sektörde öncü yapmış olmanız bize fazlasıyla çalışma azmi aşılamıştır. Siz değerli müşterilerimizin güvenini kazanmak ve vereceğimiz hizmetlerimizi her geçen gün gelişen teknolojiyle birlikte siz değerli müşterilerimize sunmaktan kıvanç duymaktayız. Ankara yapı malzemeleri ile ilgili aradığınız ne varsa yapı malzemeleri alanında bilmek istediğiniz ne varsa hepsinin yanıtı bizde.

Siz değerli müşterilerimizin ihtiyaçlarını bilerek sunduğunuz hizmetleri bir adım öne taşıyarak hizmetlerimize devam etmekteyiz. İşimizi şeffaf bir şekilde yaparak siz değerli müşterilerimizin bizden almak istemiş oldukları hizmetlerimizi adım adım takip edebilme imkanı sağlamaktayız. Sektördeki güven eksikliğini görüp önce güven sloganıyla yola çıkıp bu sloganla yolumuza sağlam adımlarla devam etmekteyiz. Siz değerli müşterilerimizin memnuniyeti bizim memnuniyetimiz sayılmakta ve her geçen gün müşteri portföyümüzü daha da genişleterek hizmetlerimize devam etmekteyiz.

Ürünlerimizi tamamen uygun koşullarda saklayarak alacak olduğunuz malzemenin ömrünü bir kat daha uzatarak ürünlerimizden memnun kalabilmenizi sağlamaktayız. Tamamen kaliteli malzemelerimizi daha uyguna bulabileceğiniz adres Yahya Yapı Marketten başkası olamaz. Siz değerli müşterilerimize kaliteli ama ucuz ürünler sunmaktan mutluluk duymaktayız. Alanında deneyimli, tecrübeli ve bilgili personelimizle siz değerli müşterilerimizin memnuniyetini arttırmayı hedef edinmiş bulunmaktayız.

Bizimle bir kez çalışmaya başladığınızda bizden neden vazgeçemeyeceğinizi sizde anlayacaksınız. İşi ciddiye alan, tertipli, düzenli ve en önemlisi de disiplinli çalışmayı kendimize ilke edinmekteyiz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR