• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Yalçınkaya Turizm Vip Taşımacılık

Adres :

Öveçler Mahallesi Tevfik Fikret Caddesi No: 26/6 Ankara » Çankaya

Sektör :

Yetkili Kişi :

Emre Yalçınkaya

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

[email protected]

Whatsapp 1:

0 (506) 774 24 40

Çankaya’da hizmet veren firmamız Yalçınkaya Turizm Vip Taşımacılık birmilyonnokta.com un üyesidir. Ankara turizm firmaları arasında kendini kanıtlamış olan firmamızda siz değerli müşterilerimiz için; şoförlü araç ve otobüs kiralama hizmeti, hava limanı transfer hizmetleri, binek araç kiralama, vip minibüs kiralama, şehirlerarası shuttle olarak sıralayabiliriz. Firmamız zaman içinde sürekli büyümüş ve sektörde öncü konumuna gelmiştir. Firmamız taşımacılık ile ilgili hizmet verdiğinden büyük riskler ve sorumluluklar taşımaktadır.

Firmamız bünyesinde çalışan şoför personellerimiz tüm eğitimlerini tamamlamış, yıllardır tecrübe edinen, usta şoförlerdir. Tüm araçlarımızın bakımı belirli aralıklarla yapılır, eski araçlarımız düzenli olarak ayrılır ve yerlerine yeni donanımlı araçlarımız gelir. Müşterilerimizin istek ve ihtiyaçlarına göre hareket eden firmamızda istediğiniz marka model ve donanımdaki aracı kiralayabilirsiniz. Aynı anda hem lüks hem de rahat olan araçları firmamızda bulabilirsiniz.

Tüm araçlarımız sigortalıdır. Firmamızın geçen zamanla birlikte müşterileri de artmakta ve hizmet kitlesi değişmekte büyümektedir. Bizler firma olarak öncelikle müşteri memnuniyetini sağlamaya çalışırız. Bunu sağlarken hizmette kalite ilk görevimiz olmuştur. İstediğiniz model araçla ve yılların deneyimine sahip şoförlerimizle gönül rahatlığı ile seyahat edebilirsiniz. Firmamızda müşterilerimizin devamlılığını sağlamak amacıyla fiyatlarımızı en makul seviyelerde tutmaktayız. Zaman zaman yaptığımız kampanyalarla da daha avantajlı fiyatlardan hizmet almanızı sağlıyoruz. Firmamızı ziyaret ederek araçlarımızı görebilir, seçebilirsiniz. Web sitemizden ve irtibat numaralarımızdan da bizlere ulaşabilir bilgi ve randevu alabilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR